Как работи естественият подбор

  • 24 100
  • 151
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 865
М даааа, много жени бъркат влагалището си с купа за салата...
Присетих се за небезисвестният метод за контрацепция - промивка с оцет, за избиване на сперматозоидите...
Което ме подсети за метода за забременяване на Аня Пенчева, китка магданоз, потопена в зехтин и завтъкната... в долуподписаната.

# 46
  • Мнения: 5 060
Страхотна тема. Simple Smile
Ще ги пробвам мойте паразити на пълолуние, но съм озадачена да не съм им направила нещо, че през бременността поне 20 ехографии имам.
Ох, стана ми жал, баси човекът съм, дано не са се вързали на възел.  Cry

# 47
  • София
  • Мнения: 10 825
М даааа, много жени бъркат влагалището си с купа за салата...
Присетих се за небезисвестният метод за контрацепция - промивка с оцет, за избиване на сперматозоидите...
Което ме подсети за метода за забременяване на Аня Пенчева, китка магданоз, потопена в зехтин и завтъкната... в долуподписаната.
За момент не ти повярвах и реших, че се шегуваш странно. Обаче бърз сърч в интернет ме убеди, че съвсем сериозно е споделяла тези глупости  ooooh!  Crazy

# 48
  • Мнения: 9 355
Страхотна тема. Simple Smile
Ще ги пробвам мойте паразити на пълолуние, но съм озадачена да не съм им направила нещо, че през бременността поне 20 ехографии имам.
Ох, стана ми жал, баси човекът съм, дано не са се вързали на възел.  Cry

Сигурна ли си, че за паразитите става въпрос? Аз разбрах, че на бебето нещо му има от ехографа. Ето, моите две, например, са много умни и хитри. Я, ако не ги бях гледала на ехограф, че и 3D, сигурно щяха да са едни съвсем нормални и послушни деца. Outta Joint

# 49
  • Мнения: 5 060
Паразити, паразити, тия от началото на темата.  Whistling

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Има няколко теми, където авторите търсят баячка за кокоши трън... Thinking

# 51
  • Мнения: 8 891
От темата не става ясно как работи естествения подбор. Но пък прочетох забавни цитати от теми, в които иначе няма да припаря. Не всяко билколечение е алтернативна медицина.

# 52
  • София
  • Мнения: 62 595
Билколечението си е баш истиска медицина, но по някакви причини, не зная какви, е пренебрегвано от официалната медицина и затова припознато от алтернативните практики (не мога да ги нарека медицина, защото нямат нищо общо с медицината, то е някакво съвременно средновековие).

# 53
  • Мнения: 2 695
От темата не става ясно как работи естествения подбор.
Не знам, но за да се стигне до тези безумни цитати, които четем в темата, значи естествения подбор не си е свършил добре работата YumYumYum

# 54
  • София
  • Мнения: 5 198
Позната , съвсем не на шега си направи тампон , ето как 
В марля увила скилидка чесън , вързала я с конец и потопила в зехтин. След това, сложила тампона във влагалището си , за да лекува гъбички  chef
 #Crazy

Скрит текст:

# 55
  • Варна
  • Мнения: 737
Позната , съвсем не на шега си направи тампон , ето как 
В марля увила скилидка чесън , вързала я с конец и потопила в зехтин. След това, сложила тампона във влагалището си , за да лекува гъбички  chef
 #Crazy

Скрит текст:

Отврат! Sick Не мога да повярвам,че има толкова ограничени хора ooooh!

# 56
  • Мнения: X
Преди сто години, по същия начин, но със захаросан мед баба ми е борила гъбички. Но тогава просто не е имало адекватна медицинска помощ.

# 57
  • Мнения: 2 204
Не се подигравайте на хората. Преди да им се подигравате и присмивате си спомнете че навремето ВСИЧКИ хора са се подигравали на Галилео Галилей загдето твърдял че Земята се върти около Слънцето, а не обратно. Колкото и невероятни да ви се струват някои неща, то може да са точно така. И навремето самата мисъл че Земята се върти около Слънцето е била абсолютно невероятна, но се е оказало точно така.

# 58
  • Мнения: 13 187
Е, ама човек, който изпробва действието на чесъна върху лигавицата си с Галилео ли да го сравняваме?

# 59
  • София
  • Мнения: 62 595
Това с чесъна против гъбички е като да убиеш въшките по нечия коса като го скалпираш. Да, въшки няма да има, така че действа.Е, жалко, човекът няма да има кожа на главата си, но това е дребен проблем.

Общи условия

Активация на акаунт