Звездни компромати - 329 част

  • 121 554
  • 744
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 3 407
Само да не го заглади като Джанет Джаксън.

# 466
  • Мнения: 4 871
Марта Вачкова с Мел Гибсън
Скрит текст:

Снимката не е нова, но сега я постнаха на една страница във ФБ

# 467
  • Мнения: 7 847
Уау, наша Марта засенчва Мел.  ooooh!

# 468
  • Мнения: 8 520
Джейсън Стейтън се е похвалил със снимка. че е станал татко

# 469
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Даже бая голямо бебе е родила Роузи - 3,900кг.
Браво на нея!

# 470
  • Мнения: 8 520
Даже бая голямо бебе е родила Роузи - 3,900кг.
Браво на нея!
Да , в дира пише -4кг

# 471
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Е понеже говорехте по-рано за Ален Делон. Наистина и досега няма по-красив от него на младини,
Това въобще не е неоспорима истина. Аз например смятам младия Нюман за сто пъти по-красив.

# 472
  • Мнения: 4 120
https://www.instagram.com/p/BV4xTuyj7De/ бебчето на Стейтъм.
Харесва ми на Рири новия мъж.

# 473
  • Мнения: 2 114
Честито на Роузи и Джейсън!  Heart Eyes Явно е изчакала до самата дата, а не е бързала да го роди по-рано за да не си разваля фигурата. Радва ме, че има още в Холивуд такива жени и двойки, че ми омръзна да слушам само за сурогатни майки.
Рири дано не се влюби в гаджето, а само да се забавляват, че едва ли ще се ожени за нея. А тая чапла Наоми Кембъл има ли милионер през който да не е минала  Joy hahaha Като модел е голям професионалист, но в личния живот кръгла нула.

# 474
  • Мнения: 11 747
Гаджето на Риана може вече да е женен, даже не само за една.

# 475
  • Мнения: 14 486
Честито на Роузи и Джейсън!  Heart Eyes Явно е изчакала до самата дата, а не е бързала да го роди по-рано за да не си разваля фигурата. Радва ме, че има още в Холивуд такива жени и двойки, че ми омръзна да слушам само за сурогатни майки.
Рири дано не се влюби в гаджето, а само да се забавляват, че едва ли ще се ожени за нея. А тая чапла Наоми Кембъл има ли милионер през който да не е минала  Joy hahaha Като модел е голям професионалист, но в личния живот кръгла нула.

Какъв личен живот, то това е част от професионалния Whistling

# 476
  • Мнения: 5 998
На мен Наоми и Доронин ми бяха любими. Много красива двойка. А за другите й мъже нямам впечатления.  Grinning

# 477
  • Мнения: X
На мен Наоми и Доронин ми бяха любими. Много красива двойка. А за другите й мъже нямам впечатления.  Grinning
На първо четене се сещам за Робърт Де Ниро и Адам от U2.

# 478
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Наоми любов в реалния смисъл на думата май е имала само с Хоакин Кортес, но и там не и се е получило- търпял я е до време и не е издържал на специфичния и характер и склонността да дарява внимание на други мъже в замяна на диаманти.

# 479
  • Мнения: 2 114
С Доронин на мен не ми харесваха пък изобщо като двойка.
Спомням си имаше някаква случка с Флавио Бриаторе, нали и той и е бил гадже, в която се засекли в заведение вече като бивши и тя вдигнала скандал защо не и е платил сметката за няколко хиляди долара  hahaha
Иначе списъкът е дълъг:
Доронин, Бриаторе, тоя на Ририто, Андре Балазс,Ъшер,  Томи Лий, Лука Орланди, Пи Диди, Ларс Улрих от Металика,бившия мениджър на Джей Зи, Деймън Даш, слухове и за Майкъл Фасбендер, Джони Деп, ди Каприо слухове, примц Албер, Адам Клейтън, Ерик Клептън, Майк Тасън, Лени Кравиц, Гейбриел Бърн, Кевин Коснър, Шон Пен, Силвестър Сталоун, 50 сент и още знайни и незнайни  Joy

Общи условия

Активация на акаунт