Звездни компромати - 329 част

  • 121 546
  • 744
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 819
М да, за съжаление  Wink

# 331
  • София
  • Мнения: 12 055
Разбира се. Известен гей при това.

Мукито си има някакво отклонение. В едно интервю четох как някъде по морето се напила, майка и и се карала, тя отишла да се дави, да се самоубива, пък я намерили и прочее. Да е на 15, но на нейната възраст е някакво зверско ретардиране.

# 332
  • Мнения: 9 567
Ауу, защо така?  Shocked Каква нежничка беше Нелито едно време.

# 333
  • Мнения: 4 864
Билян@, може би има нещо, което аз не знам и не твърдя, че знам всичко. Но според мен и Муки без майка си едва ли ще се справя особено добре. И аз мисля, че тя има някакво заболяване.

# 334
  • София
  • Мнения: 5 828
Скрит текст:
Ауу, защо така?  Shocked Каква нежничка беше Нелито едно време.

Пишеше, че се е разделила с мъжа си.

# 335
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Ауу, защо така?  Shocked Каква нежничка беше Нелито едно време.

Случва се да се налее човек, но не разбирам защо трябва да го навира в лицето на хората.
Нели Фуртадо, на мен лично, никога не ми е била нежна, напротив, много ми е ръбеста в лице, напомня ми на Кортни Кокс, по времето на Приятели

# 336
  • Мнения: 7 847
Гледах я Муки, когато го излъчваха миналата седмица. Искрено я съжалявам тази жена. Целият си живот го отдаде на майка си. И продължава да и' слугува. Но всъщност като не е намерила сили и характер да се "откъсне". Няма и за какво да я съжалявам, де.
За майка и' ще се въздържа, защото няма да е възпитано. Ама никак!
Изобщо не съм съгласна. Мутафова на 94 години вместо да си гледа старините и здравето, търчи като луда по турнета по света, за да изкарва пари за Мукито. Колегите й в Сатирата всеки път са на нокти дали няма да й стане нещо на сцената. Та това е 94-годишна жена! В интервюта Мутафова все се тръшка как като си отиде някой ден нямало да има кой да се грижи за Мукито. А то е пълнолетно, на 66 години е все пак.  Simple Smile
А дали е за Мукито? Или само за оправдание. Спирам. Точка.

# 337
  • София
  • Мнения: 1 732
Нели Фуртадо се поналя още откакто роди.

Бижу, тази тема определено е станала хола у вас, почни да вземаш входна такса Grinning.
Днес слушам Кенджи Жирак и се сещам за теб!! Нормално ли е това?

# 338
  • Мнения: 5 994
Жалко за Еванс, и аз не знаех Mr. Green

Брус и семейство
София
 Вергара и син, хубав мъж си има, а това е племенницата ѝ.
Пипа
Парис Хилтън
Ники Минаж
Джерард и семейство
Хилари Дъф, малко ми е различна в лице, но може да е заради грима.

# 339
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Не знам защо е такова инфото,но съм запомнила от интервюта на Мутафова,че я е родила на 40год,сега е на 95,излиза че дъщеря и е на 55 Thinking

# 340
  • Мнения: 17 546
Не, разбира се! Ма то какво е нормално в днешния свят, та и това да е...  Crazy

Ники Минаж е съща Гери-Никол! Shocked
Хилари има различни от преди вежди и това я променя.

# 341
  • Мнения: 6 417
Мутафова е на 94, родила е на 38. Значи Муки е на 56 г. и тъй като няма достатъчно трудов стаж, един ден ще взема минимална пенсия, ще профука къщата на морето, вилата в Драгалевци...Не мисля, че Мутафова е някаква мегаломанка и още й се играе.

# 342
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз пак да върна темата на Деси Радева, ама тази вечер имах удоволствието да я видя на живо и мога да кажа, че е забележима жена. Има осанка и е привлекателна и усмихната. Беше облечена в розова блуза с феерични ръкави и син панталон. Със спусната коса беше. Хареса ми.

# 343
  • София
  • Мнения: 10 825
Бижу, на Тор да пратиш специални поздрави и от мен  Wink

Аз познавам 2-3 Мукита. Толкова са нескопосни за нищо и лепнати за полата на майките си, че мъжете им просто не издържат и се махат. То това живот ли е да си "женен" за тъщата си. Много неспособна и разглезена жена е Муки. Сигурно и майка ѝ има вина за състоянитео ѝ. Ако Стоянка беше една продавачка, Мукито нямаше да е натоварена с очакванията за звездност и щеше да си води един нормален средностатистически живот, ама на, майка ѝ е звезда, по нашите си соц стандарти, и всички, включително и тя самата очакват и тя да грее така пък не се получава и ето ти я драмата.


# 344
  • USA
  • Мнения: 7 281

Ми..яла е.
Тя всъщност винаги е била по-едра в дупето и краката.Колкото и да гладува/диетува един човек,в даден момент пак се връща към натуралната си натура.Не можеш да избягаш от гена.

Общи условия

Активация на акаунт