на новородено сапунисва ли му се косичката?

  • 1 624
  • 50
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
или само с вода се къпе в началото?

благодаря!!

# 1
  • Мнения: 271
аз съм я мила и със сапун.няма проблем Peace

# 2
  • Мнения: 513
Аз в началото ползвах сапун за главичката  Peace, никога не съм мила само с вода , не виждам смисъл от къпане ако е само с вода newsm78

# 3
  • Мнения: 5 790
Аз в началото ползвах сапун за главичката  Peace, никога не съм мила само с вода , не виждам смисъл от къпане ако е само с вода newsm78

И аз така! Сега ползвам шампоан Джонсън бейби.

# 4
  • Мнения: 670
За измиване на косичката използвам бебешки гел на Bubchen. Съдържа житни протеини и успокояващи кожата натурални съставки от лайка. Препоръчва се за чувствителна кожа.

# 5
  • Мнения: 252
Благодаря за инфото

# 6
  • София
  • Мнения: 6 772
Мием я от първия ден с шампоана-пяна на Мустела.Много съм доволна от него и предотвратява образуването на корички. Peace

# 7
  • Мнения: 1 063
За главичката аз използвах шампоанчето на Мустела, което доколкото си спомням помагаше за изчистването на крустите.

off:писали сме по едно и също време с elix.

# 8
  • Мнения: 3 042
аз съм я мила и със сапун.няма проблем Peace

и на двамата. Peace

# 9
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Още от 7-я ден започнах на мия косичката на Деси с шампоан Джонсън -за деца. Не е има проблеми  Peace

# 10
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
В началото я миех с Пенатен сапун,после започнах с шампоан.Никога не съм я мила само с вода.

# 11
  • Мнения: 2 047
  От началото я мия със бебешки сапун нивеа.

# 12
  • Мнения: 1 425
Тук препоръчват в първите месеци бебето да се къпе сам с вода. Аз мисля така да правя. Може би във водата някои път ще слагам малко пяна.

Синът ми го миех всеки ден със сапуни и разни други бебешки козметики и кожата му стана много суха, та и до сега.

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Още от изписването на бебка от болницата започнах да ползвам шампоан.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И ние от самото начало се мием със шампоанче/EVENT  и Бюбхен/.

Общи условия

Активация на акаунт