Точни ли сте?

  • 16 479
  • 239
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 22 036
milenaka и старателна си и не те мързи от 100 кладенеца вода да носиш ... браво!

Ами не, тя просто посочи, а ти можеш ли да кажеш, коете наведе на мисълта, която сподели?

# 91
  • Мнения: 9 052
графиката на гласувалите в темата и също няколко изказвания подобни на това:
Точна съм! Mr. Green Много рядко закъснява и обикновено има основателна причина! И аз познавам хора,които редовно закъснява и това ме дразни!

(ainshtain02 извинявай , 4е теб цитирам, просто пример давам не коментирам  Peace)

А реакцията на въпроса ми също е много интересна. Защо?

# 92
  • Мнения: 22 036
Тя познава хора, които закъсняват, това само по себе си значи, и че познава и други, които не го правят. А реакцията на твоя коментар е заради обобщаването и иронията към хората, споделили, че са точни.

# 93
  • Мнения: 9 052
Интересно. Защото аз не коментирах хората , 4е са то4ни, а несъответствието, което м инаправи впе4атление.
Т.е. нямаше негативна нотка към хората, които не закъсняват .

Изводи - всеки за себе си.

# 94
  • София
  • Мнения: 28 458
milenaka и старателна си и не те мързи от 100 кладенеца вода да носиш ... браво!

А, благодаря, но не е нужно – "кладенците" всеки може да ги прочете, не беше трудно да цитирам. Два пъти прочетох темата и освен Тонка не видях друг да твърди, че "около тях всички закъсняват", така че се присъединявам към молбата на Даун.

П.П. Докато пиша, си цитирала.
"познавам хора, които редовно закъсняват" е много различно от "около мен всички закъсняват".

# 95
  • Мнения: 9 052
А, всички ли е бил проблема?
Добре, нека да не са всички, но пак в повечето изказвания акцента е 1:много ... Т.е пак не ми се връзва с графиката.

Но не виждам защо толкова задълбахте? Аз задавам въпрос. Не ми отговаряте на въпроса, ами осопорвате лижно мое усещане . Е, това не е супер тожно защото всеки има право да прочита темата и да я усеща по своему.

Та ако ще ми отговаря някой на въпроса , моля. Ако ще ме убеждавате , че трябва да разирам прочетеното по друг начин, забравете  Peace

# 96
  • София
  • Мнения: 28 458
Твоето лично усещане аз лично усетих като упрек, който даже не отговаря на написаното в темата.

# 97
  • Мнения: 22 036
И аз, за това и коментирах, а и наистина няма 1:много.
И да, в голямата си част хората са точни. Има и много отнесени, но малко хора извън близките им ги толерират.

# 98
  • Мнения: 9 052
Твоето лично усещане аз лично усетих като упрек, който даже не отговаря на написаното в темата.

Ами имаш право да го усетиш. Сега ми стана интересен въпроса защо ли такова е твоето усещане  ?От моя страна  упрек нямаше . Можеш ли да цитираш и упрека, след като си по цитатите?

# 99
  • София
  • Мнения: 28 458
Цитирах го два пъти, но щом трябва и трети път ще го цитирам. Това усетих като упрек:
Как става така, че масата тук са то4ни ... но около тях всички закъсняват? Това възможно ли е ?
И в допълнение: Аз също познавам хора, за които е традиция да закъсняват. Те не са нито много, нито повечето от познатите ми. Всъщност са изключение. Точната бройка в моя случай е 2.

# 100
  • Мнения: 9 052
Down Under няма 1:много? След като автора (един) говори за хора, другите, някои ... все в мн. ч.
И да, наистина масата хора са точни. според мен обаче дразненето към закъсненията е голямо и затова се отбелязва.
Също така според мен ако няколко души закъсняват или правят други "изцепки", то се забелязва основно
"най-дразнещия"  и на него му се приписва създаването на  негативните емоции.

# 101
  • Мнения: 9 052
Цитирах го два пъти, но щом трябва и трети път ще го цитирам. Това усетих като упрек:
Как става така, че масата тук са то4ни ... но около тях всички закъсняват? Това възможно ли е ?


и 10 пъти да го цитираш не виждам къде е иронията!

# 102
  • Мнения: 22 036
Двама е много различно от повечето, а и поне две сме усетили ирония в поста ти.

# 103
  • Мнения: 12 662
Аз пък усетих само напъване за оригиналничене. И отговорих много точно.

# 104
  • Мнения: 9 052
Двама е много различно от повечето, а и поне две сме усетили ирония в поста ти.

И къде е тя в този пост?



Общи условия

Активация на акаунт