Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Здравейте,

Знаете ли как стои въпроса с отдаването на самостоятелна къща /без да присъстват в нея собствениците/ или вила до морето... може и да не е в курортно селище и да е някоя селска къща в близост до морето  Cool

дали някой от Вас е попадал на подобни предложения !?
В случая не е от знаечение дали се намира на Южното или Северното черноморие  Wink

Цитирай

София

Здравей! Има много такива къщи в нета, а предполагам, че и още толкова поне функционират като такива, но нямат сайтове. Ние запазихме една къща в с. Велика, до Лозенец - ето ти линк да я видиш - http://vilavelika.hit.bg/.

Потърси в гугъл, ще ти излязат много и ще можеш да избираш.  Hug
Цитирай

Sofia

Много благодаря! Село Велика много добро място и отговаря на на моята представа за селска къща до морето  Cool
Цитирай

София-Париж-София

Веси Д, моля те пиши как сте изкарали там и дали е хубава наистина вилата. Ние първоначално я запазихме, но след това отменихме резервацията и направихме в хотел, защото всеки от нас става по различно време и предпочетохме да се оправяме всеки самосиндикално към плажа, а вилата все пак е на 3 км. от Лозенец и не ни се стори много удачно да се товарим в бебетата на колите, вместо да прекосим само улицата и да сме на плажа!
Иначе изглежда фантастично Peace
Цитирай

София

Пусни на Гугъла "наем вила море" и можеш да четеш до утре. н

Ние сме ходили на тази и сме много доволни. Наемът беше 60 лв. за горния и 70 лв. за долния етаж през август:
http://vilamalina.hit.bg/gallery.html
Цитирай

София

Petинка, запазили сме я за края на юни. Като се върнем, живот и здраве, ще дам отзиви. За нас е идеално, тъй като ходим сами на почивка (за да е почивка) и няма с кого да се съобразяваме/изчакваме, когато решим - тогава ходим на плаж, та 3-те км., предполагам няма да ни пречат. Освен това аз държах да разполагам с кухня, защото бебка е малко още - все ще има нещо да се притопли поне, а в хотел няма да мога. Та така. Ще видим дали ще излезе както си го представям  Very Happy

Алегра, кажи после дали сте запазили, може пък да се засечем  Hug
Цитирай

София

И аз съм запазила в с. Велика, но вилата е "Летен ден". Някой случайно да има впечатления за нея?
Оп-паа, май съм off, спирам с въпросите. Embarassed
Цитирай

Sofia

аз съм планирала от 28 май до 14 юни да сме в Бургас... няма да е точно море... но мои близки имат апратамент в Бургас и мисля, че с бебето ще ни е по-удобно в домашна обстановка... въобще преставям си едни разходки в морската градина и с такива розови блянове живея  Cool
... а в същото време си мисля да направя някаква резервация за юли или септември в някоя селска къщичка... така че ще чакам отзиви от Вас. Вие ще сте пионерите в тази област, ВесиД  Cool
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.