Модни консултации - 30. Лятна и цветна

  • 119 736
  • 767
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 847
Лятото е при нас. Вече е приятно топло и спокойно можем да мислим за разнообразяване на външния вид с прелестни, ярки цветове.

Кои са актуалните летни цветове? Може би - тези:




И В КАРТИНКАТА НА ТЕМА СЪМ ПОДБРАЛА СЪЩО АКТУАЛНИТЕ ЗА ЛЯТОТО.

  Какво обсъждаме тук, как и с какво сме полезни?
 
Скрит текст:
Колко пъти сте имали нужда някой да ви каже откровено дали дадена дреха ви стои добре?

Колко пъти сте си купували импулсивно дреха или аксесоар (ей така за спорта, от моментна еуфория, защото някой ви е вбесил и искате да си оправите настроението...), които после се чудите защо сте купили и само събират прах из гардеробите, чакайки реда си да бъдат съчетани и разходени подобаващо?

Качвайте изображения, за да е нагледно и да може да се реагира по-лесно. Само с примерно описание "имам една лилава блузка..." става сложно, предвид нюансите на лилаво, които съществуват.  newsm47 Едва ли има някой с гадателски способности, който да предвиди кое би стояло най-добре на вашето тяло или да знае кои цветове харесвате...
НАКРАТКО - колкото повече информация има в запитването, толкова по-подробни ще са и отговорите.  Peace

Идеята НЕ е да натрапваме мненията си или да критикуваме и оборваме кое "става" и кое "не става" - всеки има различен вкус и той трябва да бъде уважаван. Peace
Дори някой тук да е стилист, това няма как да накара останалите на всяка цена да харесат предложенията му.


  Молба към всички, които влизат тук за съвет и идеи:

Моля, ако имате възможност, елате и пуснете по някоя снимка след даденото събитие или случай, да се порадваме и видим какво сте избрали и как сте съчетали накрая нещата, особено ако сме успели да допринесем за хубавия краен резултат.  bouquet

Ако търсите дадена дреха или друго модно съкровище, попитайте в темата:
ШОПИНГ КОНСУЛТАЦИИ
__________________________________________________________________________

Моля, нека си спестим: "записче", "цоп", "троп", "хоп", "и аз тук" - благодарностите, букетчета, усмивки и целувки и всички техни производни... Ако няма с какво да се включите, а искате да следите темата, използвайте бутона (точно до бутона , когато започвате нов коментар), така няма да изтървете нищо и ще получавате винаги известия при нов отговор  Hug bouquet Heart Eyes

И НЕКА СПАЗВАМЕ ДОБРИЯТ ТОН. ПРИЯТНО ПИСАНЕ!

Последна редакция: нд, 09 юли 2017, 00:20 от Редактор*

# 1
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!  bouquet
Лятото обичам да нося ярки цветове- цикламено, жълто, синьо, мента, червено и разбира се бяло. А и също шарени дрехи на цветя в комбинация с дрънкащи бижута.  Grinning

# 2
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 307
Биляна, благодаря за новата ни тема.
Лятото много обичам светло синьо и мента. А също шаренийки разни - на цветя и други фигури, а може би и любимото ми тъмно синьо.

# 3
  • Мнения: 951
Да се запиша и аз. Лятото го свързвам с бяло и това нося.

# 4
  • Мнения: 1 899
Аз лятото съм на вълна бяло, пастелни цветове, основно синьо и розово и райе. Heart Eyes

# 5
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 367
В ярки цветове са ми само банския и пареото, останалите са пудрени и пастелни. Дори искрящо бяло нямам, но пък черно ми се намира  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 843
Никога не нося бяло, нямам нито една дреха, която да е изцяло в бяло. Харесвам на друг, но някак за себе си все посягам към някакъв цвят.

# 7
  • София
  • Мнения: 9 870
Как се подреждат различните видове размери на дънки/панталони?
 slim fit, skinny fit/leg... regular, straight и т.н.
Опитвам се да си намеря и евентуално от чужбина ще поръчам джинси, но избягвам тесните и впити.

# 8
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 367
Как се подреждат различните видове размери на дънки/панталони?
 slim fit, skinny fit/leg... regular, straight и т.н.
Опитвам се да си намеря и евентуално от чужбина ще поръчам джинси, но избягвам тесните и впити.
Това не са размери, а кройки (модели). Размерът ти си е все един и същ, но skinny се носят по-тесни от slim fit - те се носят като клин, така че избягвай тях.  Peace
Slim fit (любимите ми) вървят по крака, стеснявайки се надолу, но без да са впити, дори обикновено леко хлабави, особено ако нямат еластан. Straight са прави надолу, a regular леко се разширяват.

# 9
  • Мнения: 14 970
Благодаря за темата!
За цветовете - мисля, че на лятото му отиват всички цветове. За себе си предпочитам не прекалено ярки цветове, но много се радвам на цялата феерия от цветове по улиците Simple Smile

# 10
  • Мнения: 22 277
Лятото нося почти същите цветове, както и зимата.
Просто избягвам по-тъмните. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 191
Мерси за новата тема! Simple Smile

Лятото обичам всички ярки цветове, шарено да има, много бяло, оранжево, жълто, синьо, зелено..  Heart Eyes Също и бежово, кафяво, така актуалните сламени чанти, обувки, много са ми летни и готини.

# 12
  • Мнения: 17 904
Всякакви цветове нося, по- скоро предпочитам определени нюанси, а други не ми допадат

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 5 812
Благодаря за темата bouquet
Лятото за мен е море и лодки- тъмно синьо, бяло и червено.
Лятото е нежен бриз и розов залез - пудра, нежно розово и пясъчни цветове.
Лятото е забавления и цвят, шарен лунапарк!
т.е. нося всичко, според настроението bouquet

Не пиша, но чета! Много сте ми полезни и със съветите, и със споровете Wink
Благодаря ви bouquet


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

# 14
  • Мнения: 1 021
Irinita, много поетично си описала летните си цветове. Sunglasses
Аз съм си целогодишно на черно, бяло, сиво. Имам по някое цветно петънце в гардероба и малко повече под формата на обувки и чанти.

Общи условия

Активация на акаунт