Искам да кажа ... (128)_26.06-02.07

  • 57 699
  • 576
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Носите ли часовник на ръката си?
Преди мобилните телефони беше като че ли по-масово, а сега?

Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

Предишните теми:

# 1
  • София
  • Мнения: 17 059
Брех, първа  Laughing

Добро утро и успешна седмица на всички ни! Лили, малко останаааа (и аз броя последните учебни дни покрай сина ми).

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз вече съм ги преброила. Зорът мина. Сега ме чака административна работа, която е много, ама много за кратко време.

# 3
  • Мнения: 14 225
Добро утро!

Белинда, съболезнования  Hug

Часовник не нося. Нямам навик. Едно време имах един много красив и го носех като гривна, доста след като спря да работи  Mr. Green Харесвам по принцип, но китките ми са много тънки и рядко намирам такъв, който да ми седи добре и да ми харесва. Не съм се и засилила особено да търся де  hahaha

При мен се очертават пак напрегнати дни...

Хубава седмица ви пожелавам!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 7 192
Добро утро!
Не нося часовник. Разчитам на телефона.
Белинда, съболезнования!
За морската среща предлагам  събота(01. 07) късен следобед. Някъде в морската, че но не около детските площадки, че е лудница.  Какво ще кажете?

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 07:14 от lina_bs

# 5
  • Мнения: 9 562
Часовници носих много и различни до преди 2-3 години. Напоследък често си мисля пак да започна, че не ми е удобно с телефона да го вадя постоянно, особено на работа. Лека седмица на всички и дано не се изпържим в тези жеги Laughing

# 6
  • Мнения: 4 303
Добро утро!
Аз преоткрих часовника отново, че даже си купих и два, да има!

# 7
  • Мнения: 6 650
Привет, момичета bouquet
Съболезнования на Белиндето Hug и стиснати палци на Карц Hug

Часовници много харесвам, имам няколко, но смятам да си купя нов, че му се изхаби верижката на последния.

Румито и аз мн я харесвам, сега започнах режим, но ако искам вталяване трябва да се напъна да скачам с нея.Много ме мързи, това е проблема при мен.Предпочитам книжка и кръстосани крака пред натоварване и потене.

Успешен ден, момичета bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 5 932
Добро утро Hug

Часовникът е любимият ми аксесоар. Имам два много хубави и си ги нося с удоволствие. Обичам да знам колко е часът, а се дразня, когато постоянно трябва да си вадя телефона от чантата и да проверявам.

Тази седмица още малко ще поработя и после следва почивка Laughing

# 9
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 667
Белинда съболезнования! Да е светло на душата му.

Часовник от години не нося, а съм часовникарска снаха....да ви разкажа какъв подарък поручих за сватбата си...часовник на верижка. Като дете мечтаех за такъв, и го получих, същият като в мечтите ми....е подаръкът закъсня с някакви си 30 години...ама си го получих. Иначе часовници бол-марки и модели, от известна по-известна. Сега съм хвърлила око на Омегата, дето е ходила на луната. Какви неща може да научи човек от часовникарско семейство и от музеят на НАСА.

Да попитам, на майка ми най-вероятно трябва да се сменя ставата. Та да препоръчате добър лекар.

# 10
  • Мнения: 5 343
Добро утро! Благодаря за новата тема!
Часовник нося постоянно. Понеже е с метална каишка, го свалям, когато съм на лаптопа и това ме дразни, си поръчах фит гривна, тя е със силиконова каишка.
На доста хора им е странно, че го нося на дясната ръка, но когато децата бяха бебета, ми беше по-удобно там, сега е въпрос на навик.

# 11
  • В Космоса
  • Мнения: 9 871
Нося ръчен часовник.

Успешна седмица на всички!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 36 426
Отдавна не нося часовници, имам един в кутията с бижута, който много ми хареса - малко в етно стил, с кожена каишка и разни неща добавени по нея, но рядко го слагам. Нося постоянно няколко сребърни гривни на двете ръце, които никога не слизат от китките ми, освен ако ги дам да ги лъсне златаря, а с тях часовник не върви. Аз пък съм доста ориентиран времево човек и обикновено знам почти точно колко е часът. На работа и вкъщи имам часовници на видно място на стената. На таблото на колата и на мотора също. И понеже дните ми обикновено са разграфени се консултирам редовно с тях Simple Smile

Аз поработих почивните дни, днес издавам една стабилна поръчка и ще ми е по-спокойно. Останалите неща не са спешни, но тук видях доста зор. Като мине тази седмица излизам в почивка за поне една, а може и две. Градината на детето ще бъде в ремонт за две седмици и ще се гледаме заедно.

Поздравявам ви с една страхотна песен, момичета, много е добра за събуждане и мен ме вдъхновява и зарежда за началото на деня. Знам, че има фенове на този стил в темичката.

https://www.youtube.com/watch?v=tKpvzjzCQXg

# 13
  • Мнения: 22 036
Свекърът на Белинда почива в мир, обичан човек е бил. Рядко снаха се изказва така за родител на съпруга си.

Обичам часовници и на моя ну спря батерията и ми липсва. Утре ще го занеса да ми я сменят, но последния път ме одраха, а работи само около 4-5 месеца, а оригиналната батерия изкара 6 години.

Аз и днес съм в къщи Sad. Боли ме главата ужасно от запушения нос, сега си правя морска сол в торбичка, че дано ме отпусне. Исках да работя от вкъщи, но просто не мога нищо свястно да напиша и да измисля.

Джене, ще дойда кака догодина и ще давин кой каквото има Simple Smile. Ще мачкам и съфорумски котки, ако стане Simple Smile. "Моята" още не ми дава да я доближа, ама яде храната гадината. Другата е гальовна, но е на съседите.

# 14
  • Мнения: 11 545
Добро утро.
Винаги нося часовник. Точно вчера си мислех, че е време да сменя моя. Имам го отдавна и вече ми омръзна.
Днес ще работя с приповдигнато настроение - утре следобед ще ви пиша от морето   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт