Парфюмни размисли и страсти - 211

  • 143 294
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Виена
  • Мнения: 899
Аз тъгувам по Скин на Трусарди, фантастично свеж и омагьосващо женствен. Не съм срещала нищо, което да го наподобява. Също Ескада Escada Sentiment  - и на този не съм намерила аналог, имам половин опаковка, закупена от едно магазинче в Пазарджик, където имах навика да спирам винаги, когато съм на път от София към Пловдив - там се намираха разни разкоши от миналото. Също тъгувам за Oh..Москино. Този беше неповторим и непобедим, дрехите, колата миришеха с дни....

# 61
  • BG-DE
  • Мнения: 5 060

Е, как да не страдам, като не мога да открия аромат, с който да се чувствам като с Линстан Меджик.  Sad
От всички други, които харесвам, все се намира нещо, което "стърчи" не на място, нещо спиртно, нещо дразнещо, па макар и минимално, и най- малкото трайност и сияж, като на любимеца ми.


Гледам, че почти никой за нищо не съжалява,
а аз страдам горко и за Womanity, макар че се намира тук там.  Cry


Л`инстант меджик не е спрян просто е в нова бутилка  Simple Smile https://www.guerlain.com/int/en-int/eau-de-parfum-6 , а Womanity го има в Дъглас, Бюти зоун и Сефора  Peace

# 62
  • Мнения: 31 160
Всички Герлени без Роклите и Мон Герлен, ще са в тези нови бутилки от есента. Peace Л'Инстант също е показан в такава Bee бутилка. Дано има пак Меджик.

# 63
  • София
  • Мнения: 4 305
не бих казала, че има парфюм, който ми е незаменима нужда

# 64
  • Мнения: 10 010
Благодаря за новата тема! bouquet

Съжалявам, че не успях да придобия навреме Theorema Fendi и Trussardi Essenza del Tempo. Иначе от спрените любимци си имам по 2 бутилки в запас, и мисля , че са ми достатъчни. Имам и много нови любимци които заслужават внимание.
Мога и без тях, разбира се. Не бих върнала бутилка на Angel La Rose, прекрасен беше.

# 65
  • BG-DE
  • Мнения: 5 060
Всички Герлени без Роклите и Мон Герлен, ще са в тези нови бутилки от есента. Peace Л'Инстант също е показан в такава Bee бутилка. Дано има пак Меджик.

След като присъства в официалния сайт на Герлен явно го има (линка беше точно на него  Simple Smile), а дали ще дойде у нас е съвсем друг въпрос   Peace

# 66
  • Враца
  • Мнения: 2 657
Angel La Rose   Heart Eyes също е един от любимците ми, но все още не страдам за него, защото имам половин бутилка, а повечето аромати на Тиери имат общ "корен" и бих могла да се залъжа с нещо подобно от тяхната група.

# 67
  • Мнения: 1 108
Всички Герлени без Роклите и Мон Герлен, ще са в тези нови бутилки от есента. Peace Л'Инстант също е показан в такава Bee бутилка. Дано има пак Меджик.
И шалимар ли?  bouquet Такава емблематична бутилка!

# 68
  • Мнения: 31 160
Не, Шалимар не го видях в нова бутилка. Но не знам точно, не съм търсила кои са. Ще видим есента.
Сега се вълнувам за Аурата и за Скандала.

# 69
  • Мнения: 721
Мен ме и яд когато реформулират който и да е парфюм или направо го спрят. Ще ми се измежду други да не бяха пипали Samsara и Tocade.

Поръчах L'or de Torrente на сляпо най-вече заради кафената нотка. Надявам се да я има. Някой с отзиви за този парфюм?

Последна редакция: чт, 29 юни 2017, 14:53 от Jeune Fille

# 70
  • Мнения: 390
Торенте е с много роза, кафето силно се усеща, току-що направено еспресо Wink
По темата: по-скоро търся тези, които са били емблематични във времена, когато не съм ги отразявала, но не бих казала, че страдам за някой, който съм имала...искам да кажа- парфюм Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 5 656
Поръчах L'or de Torrente на сляпо най-вече заради кафената нотка. Надявам се да я има. Някой с отзиви за този парфюм?
Ще ти хареса. Мек, топъл, кафен и кадифен, стилен и балансиран, без драми, елегантен.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 336
Поръчах L'or de Torrente на сляпо най-вече заради кафената нотка. Надявам се да я има. Някой с отзиви за този парфюм?
Ще ти хареса. Мек, топъл, кафен и кадифен, стилен и балансиран, без драми, елегантен.
+1 много уютен аромат, отлична #2gunfire

Последна редакция: чт, 29 юни 2017, 17:20 от chanel19

# 73
  • София
  • Мнения: 1 732
Някой, който познава аромата, може ли да ми сподели мнение за Reve d'Escapade на Givenchy?

# 74
  • София
  • Мнения: 38 476
На  D&G таро картите да не би да са ги спрели и тях, че не съм ги мяркала по магазините?

Скин на Трусарди беше лудница!
Абе въобще ароматите от началото на века ми липсват.

Общи условия

Активация на акаунт