Почасово гледане от детски клубове.

  • 834
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 195
Сама си гледам детето.Когато трябва да свърша нещо майка ми идва за 2-3 часа,но тази седмица не може.Не мога да наема бавачка за един път и ми е странно как ще пусна някой вкъщи така без да го познавам за един път.А и кой ще се навие.Сигурно малко смешно изглежда.Питах се за тези детски клубове,където организират детски партита.Там  има почаспво гледане за деца.
Някой ползвал ли ги е?

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Май ти е малко детенцето. Мисля, че трябва да е проходио за да го приемат.

# 2
  • Мнения: 3 089
и аз не съм чувала за занимални за толкова малки. а се ослушвам, че ние сме даже на по-лошо дередже - нямаме баби наоколо. ако чуеш нещо по въпроса, свиркай.
  bouquet

# 3
  • Мнения: 195
Утре ще званна и ще питам.

# 4
  • Мнения: 1 493
В клуба "Малееви" / до София Ленд / гледат и бебета . Детската стая е много хубава, имат си и градинка . струва ми се, че беше 3 лв. на час, но не съм сигурна.

# 5
  • Мнения: 1 416
Има един такъв детски център, който знам - "Мики Маус". Намира се до Петте Кьошета, а има и клон в "Банишора".
Звънях им преди няколко дни, нямат ограничения, когато става въпрос за възраст, поне така мисля...
Смятам да им ползвам услугите тази седмица, дано да съм доволна, защото и ние имаме един ден от седмицата, в който няма никакъв начин да си гледаме детето...  Cry
Пращам ти линк - www.mickey-mouse.hit.bg

# 6
Да и ти препоръчвам да ползваш услугите на детските клубове.
Посещавам Детски клуб Бодливко, защото е близо до парка (ж.к.Редута,ул.Калиманци 43) и след разходка и игри на открито се разтоварваме там.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 412
Не ми се струва много подходящ детски клуб. Водих детето преди около месец в Мики Маус, Банишора - момичето много се стараеше, но вътре имаше 3-4 деца на възраст до 2 години, ходещи на различни страни, и съответно твоето дете през 1/4 от времето е без надзор. По добре ми се струва да намериш резервна гледачка. Аз за този период ползвах акушерка от Майчин дом, ако ангажиментите ти съвпаднат с нейното време извън дежурствата, можеш да бъдеш спокойна. Мога да ти дам тел. на лични

# 8
  • Мнения: 3 575
Тия в Банишора въобще не гледат децата!!!
Моя щеше да се пребие от високата пързалка, докато момичето си приказваше с няква друга.
Добре, че останах там да пия кафе и да фърлям по едно очо на моичкия.
После една баба сподели, че предишната седмица имало случай на счупена глава там, а те както е известно отговорност не носят.
Съоръженията им въобще не са подходящи за малки деца под 3 год. според мен.
От Мики Маус на 5-те кюшета съм много доволна - момичето е много внимателно и винаги наблюдава децата.

Трябва много добре да провериш персонала и условията преди да си оставиш детето само.

Общи условия

Активация на акаунт