Как бихте променили дома си, ако нямате ограничение от време и средства?

  • 16 792
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Ето малко от "моята" градинка Simple Smile Ще трябва да наема японски ландшафтери, че те са уникални за оформяне на малки пространства, все пак да не купувам много голямо имение, не за друго, но не ми се върви толкова дълго за да го обхождам. А и японският минимализъм много ми допада за интериор на къщата сред градината.

Скрит текст:












# 121
  • Мнения: 3 480

Esmee , че е лукс, лукс е, не отричам.Просто, за мен е прекалено стерилен, студен, неодушевен, някак ....мъртъв лукс, няма "живот" в такава обстановка.
Но, ако е с такава гледка и на такова място, бих се прежалила.    Laughing



Харесвам много модерно обзавеждане (поддържа се по-лесно), но това ми напомня на тераса от типичен хотел на Канарските острови. Лично аз предпочитам също дом и обазвеждане с повече характер и спомени. Нашият дом е обзаведен модерно, класическите шаби шик мебели добро качество са много скъпи. Ние имаме много сувенири, маски, картини и снимки по стените.

Рустик стилът ми харесва, но бих го реализирала по-скоро във вила, не в градски дом на работещо/учещо семейство.

# 122
  • Мнения: X
Ако ми се изсипят куп пари, моят дом би бил нещо такова и би бил някъде там:







И гледката от кухнята:





В общи линии - муха да кацне, да се разчекне. Simple Smile Не съм сигурна за пода в кухнята. Предпочитам бели гланцови големи плочи. Този не ми е достатъчно огледален.
+1
 bouquet

# 123
  • Мнения: 2 266
За сега нищо не бих променила.

Общи условия

Активация на акаунт