Глупачка

  • 15 116
  • 125
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 29
Аз не съм и очаквала и разбиране , защото всеки би се поставил на мястото на жена му и би прибрал мъжа си на топло - истината е че до този момент и аз само обиждах хора като мен, ама за това внимавам вече какво казвам, че никой не е застрахован май

# 91
  • Испания
  • Мнения: 37 503
по-скоро жена му го ползва за това въй като тя не работи и е с около 7 години по-голяма от него.


А това пък, изобщо не е твоя работа. Коя си ти, та си позволяваш да я оценяваш? Наранената любовница. Проблемът е само твой.

# 92
  • Мнения: 29
Ами всъщност ще правя каквото си поискам смайли Simple Smile Честно казано не ми пука много много за хорското мнение както казах Simple Smile

# 93
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ами всъщност ще правя каквото си поискам смайли Simple Smile Честно казано не ми пука много много за хорското мнение както казах Simple Smile

Естествено. И като не ти пука, защо ревеш във форума? За да ни стане мъчно за теб и да ти съчувстваме за това, че много си пострадала? Голям смях!

# 94
  • Мнения: 7 325
Пропусне да отбележиш, че е и грозна освен дърта и мързелива.
 ooooh! до къде може да стигне злобата на отхвълената любовница.
И да, имаш право да се излагаш както си искаш. Но развявайки се из форумите потребителите имаме право да те критикуваме колкото си искаме. Да не говорим, че и някои сме виждали такива долнопробни изпълнения.

# 95
  • Мнения: 29
Не ме интересува дали е дърта или мързелива честно казано - това не е мой проблем, не е моя жена.
А това че не работи и е по-голяма от него е абсолютен факт.
Аз съчувствие от непознати хора не искам, имам го от близките, които много по-добре знаят какво се е случило.


Единствената идея да пиша в подобен форум е да чуя мнение на странични наблюдатели

# 96
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не ме интересува дали е дърта или мързелива честно казано - това не е мой проблем, не е моя жена.
А това че не работи и е по-голяма от него е абсолютен факт.
Аз съчувствие от непознати хора не искам, имам го от близките, които много по-добре знаят какво се е случило.


Единствената идея да пиша в подобен форум е да чуя мнение на странични наблюдатели

Ами, да. Негова жена е и харчи неговите пари, което стана ясно, че много те боли.

След като вече прочетохме част от каруцарските изрази /сигурна съм, че са само част/, очаквам следващата стъпка.  Flutter

Нищо ново под слънцето, пардон, във форума.  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 2 650
Човек, който не се вълнува от чуждо мнение не пуска тема във форум. Забелязах, че четеш  избирателно или поне отговаряш така, а това  не е здравословно към теб самата.  Със сигурност те боли, разочарована си,  чувстваш се предадена незаслужено /То и да е заслужено, болката си е същата де/...обаче... ако  се прочетеш като страничен наблюдател, какво  би си казала - няма ли да е подобно на  повечето мнения. Верно, трудно е да си страничен наблюдател на собствената  си  драма, за това ти и пуснах линк към подобна история .  Да, всяка история е различна, особено,когато е лична, но  глупостите  човешки имат  хубавото качество - да  са  всеобщи като признаци и резултати, то иначе нямаше и да са глупости.  Никой, предполагам, няма  зъл умисъл да ти  довгадни историята с хейт. Просто тук  , както и на всякъде де,  тези истории са  съвсем не-изключителни. Ако искаш помощ във форум, където хората са непознати и нямат  причина да те  мачкат или щадят,  чети  внимателно!

# 98
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз не съм и очаквала и разбиране , защото всеки би се поставил на мястото на жена му и би прибрал мъжа си на топло - истината е че до този момент и аз само обиждах хора като мен, ама за това внимавам вече какво казвам, че никой не е застрахован май

Разбиране няма как да получиш, след като реагираш като ощипана госпожица на всяка критика.
Ще ти кажа, че не всяка жена би прибрала говедото, търкалящо се с всяка, която му връзва директно на чаша чай и пряк въпрос- ще ми бутнеш ли?!

Едно ще ти кажа-  Да "покажеш "рога" и позиция , че ако те иска ще се постарае повече и ще покаже уважение" , е действие и условие преди да си легнеш,  а не след като те забремени и изрита като парцал.

# 99
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Ще ти кажа, че не всяка жена би прибрала говедото, търкалящо се с всяка, която му връзва директно на чаша чай и пряк въпрос- ще ми бутнеш ли?!


Но това е версията, която четем. Ако изобщо има такива персонажи, той може да си живее нормално с жена си, тя изобщо и да не подозира за любовницата /и за нейната "върховна роля" в живота на половинката ѝ/.

С една дума: много ветрове се гонят в нечия глава.  smile3507

# 100
  • Мнения: 7 325
Когато фактите не те интересуват не ги отбелязваш. Дали тя работи или не си е тяхна работа. Семейна. И ти нямаш право да си вреш носа там. Факт е, че продължаваш да падаш все по-ниско с подробностите които изнасяш и които уж не те интересували. Дърта, грозна, мързелива, тъпа .... той е избрал нея, а теб младата, красивата, успешната, добрата ... е зарязал.
Съчувствие и положителни мнения от форум за майки няма как да получиш. Тук повечето сме съпруги не любовници.
Права си Абсурт, но и доста жени биха избрали удобството да са финансово осигурени без ангажимент към съпругът. Това им позволява да си правят каквото си искат, а той с кой се въргаля и кой унижава не е техен проблем. Което означава, че няма да хукнат да го гонят всеки път когато някоя кифла се вземе за важна и единствена и разтръби, че мачка чаршафите с него. Обикновено бързо и се показва къде и е мястото, а живота продължава със следващата.
А ние четем ей такива теми.

# 101
  • Мнения: 29
ЗАНДАЛИ

Прав/а си. Хейтъри/обективни личности колкото искаш. Много е лесно пред клавиатурата да се коментира, нека да дойдат и да ми го кажат в очите мога да оставя и контатки и телефон не ме е срам.

Дали тя харчи негови пари не е моя работа, защото аз искарвам малко по-малко от него и доста повече от средния стандарт, така че мога да кажа,че много често сме харчели моите пари, за да не ощетявам семейстово им.

ДАли тя знае за мен - Да знае - но е поставила и самооценка за себе си , така че говедо или не не само го е прибрала, но съм слушала как му се моли да остане и как предлага жилище на приятел където той да води жените си, само и само да остане с нея.

Не искам да говоря нищо лошо нито за него нито за нея да са живи и здрави. Критики слушам - ако е конструктивна я изслушвам, хейтърските просто ми минават през ушите и за секунди ги забравям.
Но си права, че сигурно историята ми не е уникална - мислех че все пак чувствата са ми уникални, защото са били истински и не са ме интересували нито пари, нито власт нито имоти.

# 102
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Много е лесно пред клавиатурата да се коментира, нека да дойдат и да ми го кажат в очите мога да оставя и контатки и телефон не ме е срам.

...

Не искам да говоря нищо лошо нито за него нито за нея да са живи и здрави.

Става все по-смешно.  Joy

# 103
  • Мнения: 29
И.ХР.

Така е - с една малка забележка Wink Аз унизена не се чувствам. Защото когато е бил с мен, е бил на 100 процента мой. Дали я обича- сигурна съм че не я. Както казах чух десетки техни разговори а и незнам кой е губещият. ДАли тя с мъж който ще и кръшка постоянно или аз сама и свободна, въпреки че много разочарована че любовта която исках не се е състояла - свободна да търси мъжа на живота си

# 104
  • Мнения: 7 325
Защото когато е бил с мен, е бил на 100 процента мой.
Точно тук няма как да си сигурна. Дори и да си слушала техни разговори, която е ... психопатско, нямаш гаранция, че са истина. Не мога да си представя, че някой ще записва разговорите с жена си и ще ги пуска на любовницата си и обратното. Честно. Много болно и извратено ми звучи.
Тя не губи нищо. Мъжът е кръшкач и случилото се с теб не е прецедент.
Погледнато от една страна и ти не си губеща, ако го приемеш за урок, който никога не трябва да допускаш да се повтори. Той също не е губещ - имал е авантюра, омръзнало му е, върнал се е в семейното гнездо и е приет.
Не знам дали се чувстваш унизена или не, но поведението ти определено е унизително. Един ден като ти премине емоцията ще го разбереш. Дано тогава си дадеш сметка какъв урок си получила.

Общи условия

Активация на акаунт