Пазарувате ли от megz.eu ?

  • 28 844
  • 57
  •   1
Отговори

Анкета

Доволни ли сте от дрехите на megz.bg

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 03 юли 2017, 16:01

  • Мнения: 153
Здравейте,
интересуват ме мнения, относно качеството на предлаганите дрехи в магазините "Мегз".  Имат оналйн магазин и три магазина в градовете; София, Варна и Пловдив. Никога досега не съм поръчвала от тях. Разгледах каталога им. Моделите са красиви, но цените са доста ниски, което ме притеснява. Дали дрехите са с добро качество?
Ако някой е пазарувал от тях, моля да даде обективна оценка. Харесах си модел, но все още се колебая, дали да поръчвам

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 35 873
Някой, който не може да направи приличен сайт на магазина си, дали продава нещо по-добро от китайски нискокачествени дрехи?

# 2
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 519
Влизала съм в един от магазините на туй чудо Каканашева от любопитство, след като приятелка сподели, че си е купила рокля от нейния сайт, дрехите не ми харесват, материите са ужасни, говори се, че ги внася от Китай и ги предлага като дизайнерски.
Ако сте от някои от тези градове Ви съветвам да идете на място, за да добиете лична представа. И да поръчате от сайта и да не Ви хареса в 14-дневен срок може да върнете продукта, като ще си заплатите само доставката.

# 3
  • Мнения: 466
Аз съм пазарувала от сайта им, чаках поръчката над 2 седмици,звънях им няколко пъти и все ми се извиняваха, че имали много поръчки. Дрехите са със задоволително качеството, като за тази цена не може да се очаква нещо повече. Белите им дрехи - рокли, поли прозират много, взех си една пола и няма как да я облека...

# 4
  • Мнения: 8 850
Снимките в сайта са меко казано потресаващи.
Виждали ли сте също толкова потресаващите видеа в инстаграм и фейсбук?
Всичко е като поръчано от Алиекспрес и дрехи и гримове.

# 5
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 362
Всичко е от китайските сайтове (от алиекспрес) ... само цените са по-надути  Laughing
С ниско качество, еднообразни и скъпи.
На сватбите, на които бях тази и миналата година, имаше поне по 4-5 момичета с еднакви рокли, някои и с еднакви цветове  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 390
От километри си личи, че дрехите са ужасна изкуствена материя. Сайтът е потресаващ. И аз смятам, че всичко е от Китай.

# 7
  • Мнения: 1 336
Мисля че дрехите на сайта мегз се шият в България (или поне така се твърди навсякъде), а другия куписивсичко е с китайските или не знам откъде стоки.
Аз не съм поръчвала, но ги разглеждам понякога.

# 8
  • Мнения: 4 939
Скрит текст:
Ох, като чуя Мегз и лошо ми става! Всяка втора с рокля от Мегз...блякЗ.

# 9
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 362
Тя сама е казала, че не са български, уж от скоро Laughing
Скрит текст:
От днес ще започнем да пускаме supply продукти в МЕГЗ. Какво означава това? Че както в KUPISIVSICHKO, така и в МЕГЗ ще започнете да виждате продукти, които не са произведени от нас. Тук, обаче, тези продукти ще носят етикети MEGZ, защото ще се произвеждат специално за нас. Месеци наред разглеждам готови мостри, но на всички нещо им има - или не пасват добре, или кройката не е точно по вкуса ми или цвета им не става. Затова реших, че засега ще използваме чуждото supply производство, но наполовина. Как да го обесня - ние само ще избираме, друг ще ги произвежда, но по строго зададени от нас параметри и детаили.

# 10
  • Мнения: 615
Това "чудо" на природата Мегз като се показва прави на бизнеса си такава антиреклама, че нямам думи...

Имам чувството, че ако си купя от нейните рокли ще заприличам на нея  Shocked

# 11
  • Мнения: 3 010
Само като видях на някои от снимките Николета Лозанова и се отказах да разглеждам повече. Ясно е тя колко "маркови" дрехи носи, пък и в никакъв случай не желая да подражавам на стила й на обличане  Sick

# 12
  • Мнения: 615
То пък един стил... Изтипоса се селянката в провинцията по токчета и вечерна рокля (в предаването "Черешката на тортата").

Направи реклама само на лошия си вкус, но не и на роклята. После иди, че купувай  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 153
Разбрах ,че явно дрехите не са нито маркови, нито кой знае, колко качествени. Не ме интересува, кой модел са наели за заснемането на фото-сесията, не ме интересува дали дизайнерката е красива или не, дали е провинциалистка или космополитна гражданка. Изобщо до днес, нито бях я виждала нито чувала! Случайно попаднах този сайт и реших да разгледам. Попитах за качеството на материите. От Интернет, трудно  може да се  определи видът на плата. Харесах си един модел на гащеризон с гол гръб, но ще се въздържа.  Naughty
Това е! Явно, дрехите са внос от Китай, защото един и същ модел намерих в друг сайт и то на доста по -висока цена. Явно хората са решили да правят бизнес на гърба на наивните потребители.  Ето линкове:
http://style-moda.shopmania.biz/pokupka/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BF … B7%D0%BE%D0%BD-12

https://trendo.bg/p/megz-prepleten-gashterizon_377864



Последна редакция: ср, 28 юни 2017, 17:58 от Snowbaby

# 14
  • Мнения: 2 292
Преди около 4години имах колежка, която доста си пазаруваше от сайта на МЕГЗ.
Къси панталони, блузи с къс и дълъг ръкав, гащеризони си беше купувала, къс и дълъг...
Нещата, която тя си поръчваше ми изглеждаха добре, хубави модели бяха на прилични цени.
Единственот оплакване, което чух от нея(колежката), беше за едно кожено яке, купено от сайта, на което на втория месец му се нацепи кожата и не ставаше вече за носене, т.е. беше грозно така нацепено, иначе беше много хубав модел, прииска ми се и аз да си поръчам, ама докато го мисля още една колежка си купи същото и се отказах, че щяхме да станем много с един и същ модел яке. Струваше 35лв
Размерите си бяха точни и тогава идваха нещата за 2-3 дни, не е имало забавяне.
Аз си поръчах тогава само една рокля, беше дори намалена...не можах да си харвсам друго, тъй като моделите, които ми допадаха в сайта, колежката вече ги имаше и не исках да я обида, като поръчам същите, все пак тя ми каза сайта, можеше да не и е приятно да се появим и двете с едни и същи дрехи...
Та тъй де, роклята беше за 10лв...за тези пари и веднъж да я облечеш за мен си струва.
Никак не беше лоша, елегантна, малко тип торта на талията, над коленете. Цвета беше бяло и лилаво, свежо...
Само че неможах да я облека  Laughing
Стоеше в гардероба само пробвана след пристигането ѝ и чаках някое по специално събитие, че е елегантна.
Миналата година ме поканиха на кръщене и аз се сетих за въпросната рокля...пробвах я ден, два преди събитието, но тъй като бях сама вкъщи, а тя с цип отзад по - дълъг...го закопчах съвсем малко, колкото да се огледам с нея...
Роклята беше подходяща, нямаше нужда да купувам друга за кръщенето...ама в деня, трябваше да се закопчее до горе и ММ услужливо дойде да го направи...а аз скоро бях родила и не бях в най - добрата си форма, а роклята беше S размер, който носех преди забременяването...от много пънене да закопчее ципа ...той се скъса  Laughing
И така и неможах да я нося тази пуста рокля.
Няколко месеца след като бях поръчала роклята, редовно разглеждах сайта, за да си поръчам нещо, обаче нямаше никакви нови модели...все същите неща си стояха в сайта и после престанах и да разглеждам и до сега не съм.
Та информацията ми не е актуална...сигурно са се променили нещата и като чета коментарите не към добро.

Общи условия

Активация на акаунт