Сладолед

  • 1 515
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте на всички.С настъпването на лятото се засилва и желанието за сладолед  Simple Smile Бих искал да попитам тези,които са опитвали сладоледите на ФЕНИКС ПИАНЕДИ(които имаха само един щанд в централни хали),знаят ли сега дали имат щанд някъде?? Това бяха най-хубавите сладоледи,но миналата година затвориха в халите.....Ако някой знае,ще се радвам да сподели!

# 1
  • Мнения: 2 909
Гледам в сайта им, че има само заявки  newsm78

# 2
  • Мнения: 573
И на мен ми бяха любимите сладоледи преди, особено киселото мляко със сладко от сини сливи. От година не съм ходила в София и не знаех, че за затворили, жалко, бяха доста хубави на фона на разните Алгиди, Нестлета, Рафита и подобни.

Иначе откакто го открих признавам само едно място за сладолед - Галетерия Натурале, те се разрастват в София, но едва ли някога ще стигнат до Русе, а много ми липсват - просто това е единственият истински сладолед, който съм купувала някога. Иначе си правя домашен, и на детето давам - плодове, мляко (прясно или кокосово), малко мед, мента, каквото върви, в пасатора и във формички да се стегне във фризера Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт