Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

кога е то? делничните и почивните дни еднакво ли?
Цитирай

София

Мъжът ми и майка ми идваха по всяко време, аз излизах при тях пред родилното отделение, никога не са ги връщали.
Цитирай

Мъжът ми и майка ми идваха по всяко време, аз излизах при тях пред родилното отделение, никога не са ги връщали.

Абсолютно вярно. Само понякога следобед мрънкат, ако се вдига много шум, но иначе по всяко време могат да идват - пред вратата на родилното има пейки, а може и по всяко време да слезете до кафето или на двора. Официално мисля, че е от 16 до 18 ч. и само в почивните дни след 18 ч. - 18:30 ч. от охраната настояват близките да си тръгнат, за да могат да заключат. Също така, по всяко време могат да дойдат да ти донесат нещо, но е добре да ти звъннат по гсм-то, а не по звънеца и да излезеш да си го вземеш.
Цитирай

София,Драгалевци

При мен идваха по всяко време.Предварително бях предупредила за часовете на хранене на бебето,за да не ме безпокоят по това време.
Цитирай

София

За ВИП-овете официално беше от 13 до 18, еднакво за делник и празник, мисля... но нямаше проблем и през останалото време.
Цитирай

София

Vanillaice,
кога ти е терминът, записа ли се вечер в Света София или още не знаеш къде ще се ориентираш?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.