Сутиен във Варна

  • 2 282
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 282
Първо ще опитам в Триумф и без това таткото иска да ми подари един, а после и в щъркел ще погледна.
Предлагам и от двата по един, че един заникъде не стига. Така ще знаеш от кой да повториш Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 655
Предлагам и от двата по един...
Да, то да ми купи един на Триумф, ако имам късмет, а аз ще си купя още един след това.

# 17
  • Мнения: 2 282
Тук му е мястото смутено да наведа глава, и да напиша:
Днес най-сетне реших, че заради огромните цици изглеждам по-дебела, и отидох в магазина на Триумф (за което ви дължа благодарност). Купих си не един, а два сутиена от серия "Мамабел". Еластични, перфектно оформящи бюста (непамучните). Честно ви казвам, че се чувствам сякаш съм свалила поне кило откъм цици, и много по-секси. Та така, съжалявам, че съм ви пращала в Штъркел. Не че са лоши сутиените, просто този прибира гърдите отстрани. Всъщност, Триумф имаха и памучен вариант, който не прибира особено, та... пак си е до пробването и до парите.

Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 19:13 от Сребърен облак

# 18
  • Мнения: 663
Я, обади колко струва.

# 19
  • Мнения: 2 282
39.90 лв.
Аз лично се възползвах и от една сума за подарък, пазена отдавна  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 422
Тук му е мястото смутено да наведа глава, и да напиша:
Днес най-сетне реших, че заради огромните цици изглеждам по-дебела, и отидох в магазина на Триумф (за което ви дължа благодарност). Купих си не един, а два сутиена от серия "Мамабел". Еластични, перфектно оформящи бюста (непамучните). Честно ви казвам, че се чувствам сякаш съм свалила поне кило откъм цици, и много по-секси. Та така, съжалявам, че съм ви пращала в Штъркел. Не че са лоши сутиените, просто този прибира гърдите отстрани. Всъщност, Триумф имаха и памучен вариант, който не прибира особено, та... пак си е до пробването и до парите.
Тъкмо исках да ви кажа да не се лъжете на памучните от която и да е марка..Аз имах такъв и изглеждах като цоцла/въпреки че съм доста слабичка/,като сложих на Триумф даже и секси изглеждам..

Общи условия

Активация на акаунт