Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

под Сините камъни

Я ми кажете момичета някоя пробвала ли е оризовите спагети, че всеки път като взимам макарони посягам към тях и после се разубеждавам. Как са на вкус и въобще има ли някаква разлика при приготвянето им, защото тъй и не намерих рецепти а тях.
Цитирай

В нашия магазин има само оризови макарони, аз ги харесвам. Увират много по-бързо от пшеничните.
Не вярвам да са много скъпи, защо не вземеш да ги пробваш... по традиционния начин - сварени, с някакъв сос?
Цитирай

Варна

На мен оризовите спагети ми миришат на нафталин и не ги обичам  Blush
Цитирай

Варна

Виж тази рецепта за оризови спагети. [/url]http://www.bgcookbook.com/recview.php?rid=276&osCsid=229523c … d030ffd790945968b[url] На мен ми изглежда лесна и вкусна.
Цитирай

Кк

бях павила една салата с такива спагети - отвратителна беше Sick
Цитирай

Sofia

Много по вкусни са от другите, но аз съм ги яла в азиатска страна и може да се различават от тукашните.
Цитирай

sofia

На мен ми харесват и си купувам.
Цитирай

под Сините камъни

Така и не се съм се престрашила още да ги купя. Току виж сама си ги ям накрая Smile
Цитирай

София

Az se prestrwshi 1 pat i nqm ada powtoria.
Stawa mi gadno samo pri misalta za tiah Sick Sick

Sorry za Latinicata ... ama niamam  fonetika.
Цитирай

Аз пък ги обожавам просто! Особенно тия тъничките!
Те се сваряват много бързо, просто за няколко минути и след това моментално се изплакват обилно със студена вода! Така запазват добрата си консистенция и вкус. След това ги омесвам с един лютивосладък сос, тайландски, пресен кориандър, моркови нарязани на тънки ивици, краставица също нарязана на тънки ивици, варени скариди и това е. Един вид студена ориенталска салатка.
Цитирай

у дома

бях павила една салата с такива спагети - отвратителна беше Sick

Аз пък ядах такава, бляк Sick, още ми се гади Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.