Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора
мили мами кога възобновихте сексуалният си живот след раждане аз съм  с нормално раждане и 2-3 шева но мисълта че може нещо да се разкъса просто не ми дава мира и едва ли не си мисля че никога няма да съм нормална в това отношение
Цитирай

София

Не се притеснявай,когато се почувстваш готова тогава!Аз също имам толкова шевове,но нищо един не ми се разкъса,така че споко!Ще го преодолееш!Пожелавам ти успех,просто се настрой на другата вълна и обърни гръб на страха! Wink
Цитирай

Sofia

Не се притеснявай нищо няма да се разкъса, когато си готова тогава започни половия си живот наново.
Цитирай

София

На мен в началото хич и не ми минаваше мисъл за секс - не заради нещо друго ами от умора и мисли които се въртяха само и единствено около бебето  Crazy. За всичко обаче питай и АГто си  Love
Цитирай

Къдети ще се разкъса  Very Happy няма страшно почни в момента в който ти дойде желанието  Peace
Цитирай

Там...

Ами ние 2мес. след раждането,но аз нямах никакви шевове и одавна се бях въстановила.Мисля,че не трябва да насилваш нещата когато се почувстваш готова сама ще разбереш,че е време newsm10.
Цитирай

И мен доста време ме беше шубе  WinkНо около месец и половина след раждането се престраших и нищо не се разкъса. Но пък ме болеше  Rolling Eyes
Цитирай

БУРГАС

Не се притеснявай нищо няма да се разкъса, когато си готова тогава започни половия си живот наново.
=======================================================================
 luvbed txtloves
Цитирай

usa

тук не се препоръчва първите 6 седмици след вагинално раждане..за секцио не знам..
Цитирай

София

На  мене док ми каза 6 седмици, секцио съм.
Цитирай

на село

Ами то по принцип лохиите текат около 40 дни, така че след това ако си готова спокойно може да си подновите сексуалния живот.
Цитирай

София

Аз месец и половина след раждането опитах за първи път и наистина беше като първи път - все едно отново бях девствена Mr. Green. Болеше много и се отказахме. След няколко дни пробвахме пак вече с овлажняващ гел и беше по-добре. След около 5-6 пъти спря да ме боли.
Цитирай

София/Москва

Опитахме още на третата седмица и беше кофти,опъваха ми се тия ми ти шевове мани,мани, но след още една седмица повторихме и беше добре,после още два-три пъти и всичко си стана като преди Laughing
Цитирай

София

Докато не ми мина болката, ник'в секс Smile След това малко ме опъваше тук-там, но всичко се нормализира.
Цитирай

София

След месец и половина се почуствах готова, нищо не ми се разкъса, въпреки че бях с доста шевове и вътрешни и външни. Така че спокойно може да започнете отново  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора