относно секса

  • 1 533
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 657
След месец и половина,нищо не ме болеше беше върха,а имах доста шевове външни и вътрешни.Когато се почувстваш ти самата готова тогава smile3503

# 16
  • Мнения: 147
Месец след раждането. Първият път не се получи, но после постепенно..... Wink

# 17
  • Мнения: 83
Когато си готова ще рабереш

# 18
  • Мнения: 5 103
А някой със секцио ще се включили да каже newsm78 как е било при него

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
Мисля, че наистина трябва да си готова , както физически, така и психически.Страх ще има, но то е нормално!  Hug

# 20
  • Мнения: 1 259
Два месеца след раждането(нормално) опитахме.Имаше слаба болка,но не беше зле Mr. Green.Отпусни си психиката и всичко ще се нареди Simple Smile

# 21
  • Мнения: 266
Правихме секс 25 дни след нормално раждане със доста шевове и беше много хубаво и въобще не ме болеше.Ако се отпуснеш всичко ще е наред,разбира се трябва да се чувстваш добре физически и психически. Peace

# 22
  • Мнения: 2 271
Да,около месец след раждането няма да имаш проблем с шевовете.Просто се отпусни! Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 281
А някой със секцио ще се включили да каже newsm78 как е било при него

аз съм секцио и 3 дни след като ми спряха лохиите правихме секс - беше хубаво! естествено има известно дърпане и по-внимателно се прави, но няма проблем със шевовете от секциото.  Grinning

# 24
  • Мнения: 1 107
Еее, споко, докато чакаш да ти спрат лохиите, вече ще ти се е приискало да го възобновите  Hug
На мен ми беше особено първите 2-3 пъти, не съм сигурна, че беше болка даже, имах само шев от епизиотомия.

# 25
  • Мнения: 683
Около месец и половина след раждането се пробвахме и нищо не се разкъса. И аз имах някой шев. Отначло се страхувах, че ще ме понаболи, но не стана така. Peace Всичко си беше страхотно както винаги Heart Eyes. Но мисля, че нещата са индивидуални. Най-важно е ти да си готова - и физически и психически. Не бързайте много. Naughty

# 26
  • Мнения: 106
около 2 месеца след раждането,малко болеше първите пъти,беше ме страх и мен от разкъсване,но неоснователно

# 27
  • Мнения: 743
И аз бях секцио,след три седмици пробвахме,не беше толкова зле,но при една определена поза допреди година две ме болеше ужасно,казаха сраснало мускулно влакно,не знам избягвахме я,но миналата година пробвахме и не болеше вече,но това са си доста годинки!

Общи условия

Активация на акаунт