Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

София

По принцип съм със смесена кожа, но от слънцето кожата около очите ми се изсушава много и чак се понабръчква, та питането ми е за подходящ крем. От какво сте останали доволни - споделете!
Цитирай

В.Търново

Аз съм доволна от този на Ив Роше-в зелена опаковка,а сега ползвам на Гарние-в червена тубичка-тези са на по-сносни цени,зависи дали това има значение за теб Wink
Цитирай

Варна

Ами аз в момента ползвам "Виж и повярвай" на Орифлейм и съм наистина много доволна!Овлажнява,прикрива тъмните кръгове и заличава фините бръчици!
Цитирай

София

Аз използвам гел с рой бос и съм доволна.
Цитирай

Варна

аз във момента също използвам червената серия на Гарние.А този гел със ройбоса заличава ли финните бръчки.Смятам сега като ми свърши кремчето да си купя новата серия на Регал със ботокс ефекта
Цитирай

аз във момента също използвам червената серия на Гарние.А този гел със ройбоса заличава ли финните бръчки.Смятам сега като ми свърши кремчето да си купя новата серия на Регал със ботокс ефекта

Червената серия на Гарние за какъв възрастов диапазон е?
Цитирай

в блока на борците

влез в една аптека и погледни кремовете за около очи със слънцезащитен фактор.
аз си купих за лятото photoderm anti-age на bioderma със spf 30
Цитирай

Варна

не заная но нали е стягащ
Цитирай

BG

Аз съм доволна от този на Ив Роше-в зелена опаковка,а сега ползвам на Гарние-в червена тубичка-тези са на по-сносни цени,зависи дали това има значение за теб Wink

Би ли споделила цените?
Цитирай

Варна

на Гарние цените са дневен и нощен около 13-14лв. около очите е 11-12лв
Цитирай

В момента използвам на Lumene-витализиращият крем за около очи.От скоро се мажа с него и за сега съм доволна.Има и SPF-6.Вечер използвам на Nivea за сенки около очите.
Цитирай

В.Търново

На Ив Роше крема/той е със светлоотразяващи частици и освен,че подхранва кожата около очите,придава и блясък-едва забележим/-струва около 18-19 лв.-но не съм си купувала отдавна и не съм на 100% сигурна за цената Embarassed
Цитирай

Италия

Аз ползвам на Vichy и също съм много доволна!  Peace
Цитирай

Sofia

Аз в момента ползвам Guerlain, ползвала съм и Lierac, и Lancome. Всичките имат серия за по-млада кожа.
Цитирай

София

Благодаря ви, момичета!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора