Последний напън е настал!

  • 3 819
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Къде ти е офиса, Бу. За идеята ще идвам с car003 да те водя на салатка. Но да мине панаира, че задължително минавам от там. 

# 31
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Grinning
...или направо ми носи салатките тук Joy

# 32
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, стига, де. То човек подаде пръст, ти...

Последна редакция: вт, 09 май 2006, 11:57 от ДЕ ВАня

# 33
  • Мнения: 1 250
Бу, и аз съм мислила варианти за здравословно ядене в офиса, но освен кофичка кисело мляко и моркови, друго не измислих. Така ден-два, три ама втръсва. Така, че и аз чакам идеи Hug

# 34
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Преди години имаше една фирма, която носеше по офисите меню за разделно хранене. Супер беше, ама трябва да поразровя фискалната памет /тефтерите, де/ и може да намеря телефона. Пък дали ще е актуален, вече е друг въпрос newsm78

# 35
  • Мнения: 1 708
При мен единствено минава номера с ограничаването на сладки и тестени неща(а колко обичам...).И така постепенно свалям 2-3 килограма за около 2 седмици.

# 36
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
При мен единствено минава номера с ограничаването на сладки и тестени неща(а колко обичам...).И така постепенно свалям 2-3 килограма за около 2 седмици.
Ама аз вече минах този етап...тогава наистина свалих 3-4 кг, но после - няма. Проклетите последни 3-4 кг хич не се свалят... Аз и на 2-3 съм навита. Моля, ако обичате!

# 37
  • Мнения: 1 708
Добре слушай сега:
сутрин и вечер по една кофичка кисело мляко с изцеден лимон, а на обяд хапваш колкото искаш и каквото искаш.Така колкото издържиш или докато постигнеш резултат.

# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Добре слушай сега:
сутрин и вечер по една кофичка кисело мляко с изцеден лимон, а на обяд хапваш колкото искаш и каквото искаш.Така колкото издържиш или докато постигнеш резултат.
Интересно.
Сутрин задължително ли е? Рядко закусвам друго освен кафе с мляко 50/50... А през деня обикновено ми е проблем какво да ям в офиса, като ме домързи да ида на обяд.
Поне вечер ще пробвам. Преди вечерната кофичка с лимон мога ли да омета, да речем, салата с пържола? Grinning

# 39
  • Мнения: 1 708
Добре за сутринта,на обяд ще се наложи да хапваш нещо,а за вечерта никакви салати и пържоли само млекце! Peace

# 40
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Добре, знам че звучи малко кретенски и като извъртане, но все пак ще пробвам:
ако вечерята ми (по правило) е към 21ч, то салати и прочие до към 19 - 19:30 броят ли се за 'вечерно' хранене? Защото ако да, съм жива умряла...

# 41
  • Мнения: 1 708
Да,броят се!Ще ти е трудно първите 2 дена после ще свикнеш.
Ако не издържаш можеш да хапнеш нещо към 16.00-16.30 (плод,салата- нещо леко).
И ако се храниш добре на обяд няма да имаш нужда от междинно хранене.

# 42
  • Мнения: 4 371
Моите 4 кг не са ми останали от никаква диета, бях си екстра, но последните два месеца нещо става с мен newsm77 Панталоните взеха да ми се впиват, дънките да ми притискат паласките hahaha
Та опитах се да намаля храната, ама много ми е трудно, много. С диетите съм скарана, вчера опитах да изкарам деня на ябълки, само че на обяд си хапнах доволно, на вечеря - не чак толкова, но не пропуснах, де Blush
И всеки път преди да хапна нещо сладко си казвам, че няма да правя така, но не мога да се откажа лесно от захарта коварна Flushed

# 43
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Да,броят се!Ще ти е трудно първите 2 дена после ще свикнеш.
Ако не издържаш можеш да хапнеш нещо към 16.00-16.30 (плод,салата- нещо леко).
И ако се храниш добре на обяд няма да имаш нужда от междинно хранене.
Аз наистина не издържам на диети никакви...затова предпочитам хранителен режим цялостен от типа на ВМНВД, а не някаква ограничителна диета. Но нищо не ми пречи да добавя лимон към киселото мляко, което се старая да ям всеки ден - ако не помага (за борбата с последните кила), поне няма и да вреди.

# 44
  • Мнения: 1 413
Дуци, това което описваш аз го забелязах като започнах да приемам витамини - в случая Мерц Специал Драже. Като ги приключих някак по-лесно овладявам глада.
Бу, при мен много добре действа пиенето на чай, сутрин рано преди кафето, вечер преди сън, вместо някое междинно похапване, които са ми слабостта на мен Embarassed. Въпреки, че доскоро мразех чая напоследък оценявам положителното му действие.

Общи условия

Активация на акаунт