Къде в центъра пюрета?

  • 472
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Има ли магазин с повечето марки или трябва да ги обикалям един по един  Confused

# 1
  • София
  • Мнения: 1 457
За кой град става въпрос? Питането ти май не е много разбираемо. Уточни и дай повече подробности за да получиш и повече отговори  Wink  bouquet

# 2
  • Мнения: 266
Приемам забележката  Embarassed
Става дума за София-около "Попа"  Hug

# 3
  • Мнения: 4 978
За твоя район точно не знам, но на Оборище с/у испанската гимназия в магазин Малечко имат богат избор на детски храни от различни марки, подредени и по възраст.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 259
"Бъгс Бъни" на Патриарха - м/у Витошка и 5-те кьошета, 1 син магазин на ъгъла на II-ата успоредна пряка на Витошка.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 493
Също има в аптеки Ремедиум на Графа и на гъгла на Иван Вазов и Шишман. Преобладават Хипп, но в този на Шишман има и Бебевита, Гербер, Нестле... Български няма там. "Ам-ам" може да купиш от аптеката, която се намира на ул Раовски с/у сградата на СДС. Но най-голям избор и разнообразие има в този на Патриарха (незнаех, че се казва Бъгс Бъни Simple Smile ) От българските имат само Ганчев. Но пък другото разнообразие е мн. голямо!

# 6
  • Мнения: 266
Благодаря ви,момичета!  Hug

# 7
  • Мнения: 5 370
"Бъгс Бъни" на Патриарха - м/у Витошка и 5-те кьошета, 1 син магазин на ъгъла на II-ата успоредна пряка на Витошка.
Аз съм ЗА БЪГС-а и по друга причина-много разбират собствениците му.
Когато моят злоядник се цупеше на безмесните пюрета, след като му обясних какво НЕ трябва да има в пюрето-той ми препоръча-мъжът де-щото и жена му работи-и Станислав наистина си ядеше. Много ме кефят, в друг магазин не стъпвам.
Ако имаш кола и време-можеш също да се вдигнеш до БИЛЛА Славия-и там има, преобладаващо на ХИПП и НЕСТЛЕ. Има и Ганчевски също, ХАМЕ И ХЕЛОУ.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 960
Също има в аптеки Ремедиум на Графа и на гъгла на Иван Вазов и Шишман. Преобладават Хипп, но в този на Шишман има и Бебевита, Гербер, Нестле... Български няма там. "Ам-ам" може да купиш от аптеката, която се намира на ул Раовски с/у сградата на СДС. Но най-голям избор и разнообразие има в този на Патриарха (незнаех, че се казва Бъгс Бъни Simple Smile ) От българските имат само Ганчев. Но пък другото разнообразие е мн. голямо!

На Шишман има български - на Ганчев

# 9
  • София
  • Мнения: 2 493
_mira_ сигруна ли си? аз никога не съм виждала там (в Ремедиума става дума) Ганчев... А пазарувам често, като ме мързи да ходя до Патриарха Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт