Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 май 2006, 21:25 ч.

Обичате ли да се ебават с вас?

• 1 741
  • 19
  •   1
Отговори
И по-точно, да го правят жени, ама не собствените ви  Grinning

Става въпрос за закачката, пък била тя и на сексуална тематика.

Стана ясно от една тема в Клю-то, че доста жени приемат такова отношение спрямо половинките им за скандално. Готови са да ритат, бият шутове, заканват се и т.н.  Mr. Green

# 1
  • София
Ако някой попадне за 1ви път в нашата компания... меко казано се стресира, щото хем луди, хем цапнати в устата. Нищо, че повечето вече женени, и децицата я за ръчичка, я в количка Simple Smile

# 2
Мда, обичам да се закачам Twisted Evil, а и да се закачат с мен, но не просташки, а тънко, с финес. Sunglasses
Мъжа ми сигурно и той обича, то кой не обича? Wink

# 3
На моя мъж му е хоби да "се ебава" и да "се ебават" с него би му било голям кеф...просто човека винаги се опитва да блесне с нещо остроумно и подобни ситуации са му добре дошли.

# 4
  • При хората, които обичам
Мда, обичам да се закачам Twisted Evil, а и да се закачат с мен, но не просташки, а тънко, с финес. Sunglasses

И при нас е така.

# 5
Кой не обича да се "ебава"? Mr. Green
Ако някой ми каже,че не му е приятно-няма да повярвам Heart Eyes
Колкото и гадничко да звучи-това си е един свеж елемент в живота ни.Малко разнообразие никога не е излишно в ежедневието.Разбира се с граница-кой където иска да я слага. Mr. Green

# 6
  • Бургас

Това си майсторство Peace. Кефя са на тези, които им се отдава.

# 7

такаде и аз обичам ама с хора,който разбират от майтап естествено bowuu

# 8
...........а много сконфузно се получава, когато отсрещната страна не вдява за какво иде реч и те гледа Shocked или Sly
 иначе мнението на Лейдито ми е най-на сърце Grinning

# 9
Обичам да се "ебавам" и в пряк и в преносен смисъл Simple Smile и най-важното нося на базик.

# 10
Обичам да се "ебавам" и в пряк и в преносен смисъл, и обичам да ме "ебават" само в преносен  Mr. Green

# 11
  • Варна
Обичам да се "ебавам" и в пряк и в преносен смисъл Simple Smile и най-важното нося на базик.

Аха, и редовно практикувам!  Grinning

# 12
Моят мъж редовно се ,, ебава ,, с всички около нас,но за съжаление не всички го разбират  Mr. Green

# 13
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil МЪЖО МИ ТВА ГО МОЖЕ НАЙ ДОБРЕ  Mr. Green Mr. Green Mr. Green АЗ СЪМ МУ СВИКНАЛА (а й по принцип не съм убидчива)  ама доста хора ми викат ,че е ужасен

# 14
  • ЯМБОЛ
Само интелигентните хора имат чувство за хумор,така че внимателно,защото някой може да си купи боя.Нали не сте мазохисти Laughing

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт