Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

На една от последните софийски поляни

Колебая се между няколко училища за първокласничката ми,подала съм молби,но...,за 55-то нямам препоръчани класни на 1 клас ,английски паралелки,моля препоръчайте ми "вашите госпожи"
Цитирай

И още един въпрос Praynig,кажете виждали ли сте басейна на училището и какво е състоянието му  newsm78
Цитирай

София

А къде е това 55-то училище?
Цитирай

София

Мач с таз тема ме налегнаха едни споменииии. Аз започнах да уча в 4ти клас там, в старата сграда, после построиха и новата. Не знаех, че има басейн. За учители нямам представа. Тези от мое време сигурно са пенсионери.
55то се намира в Дървеница.
Цитирай

А къде е това 55-то училище?

В "Дървеница", срещу входа на ТУ Wink

Мач с таз тема ме налегнаха едни споменииии. Аз започнах да уча в 4ти клас там, в старата сграда, после построиха и новата. Не знаех, че има басейн. За учители нямам представа. Тези от мое време сигурно са пенсионери.
55то се намира в Дървеница.

Има си басейн,макар и да не ни пуснаха да го погледнем ,а и в класните стаи не ни позволиха да надникнем...
Цитирай

Хайде,мами от "Дървеница","Мусагеница", помагайте  Love
Цитирай
Моля, препоръчайте учителка за първи клас с немски (сдружение "Шилер")!
 newsm17 Адски ми е важно - хлапето беше в перфектна детска градина и се справя отлично. Иска ми се така да продължи, а нямам никакво време за него...     ooooh! Tired
Много Ви моля, хлапето ще е в първи клас другата есен - т.е. необходима ми е учителка от тези, които сега водят трети клас!
Предварително благодаря!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.