Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Велико Търново

Здравейте съкровища!Пиша ви защото знам и съм убедена че сте много по-компетентни във всяка насока,а и за да съм по-точна-убедих се след като толкова изчетох във форума .Вие сте просто супер във всяко отношение и за пореден път се убедих че човек се учи докато умре,и пак умира ненаучил се?М оля ако някой може да ми препоръча някакво лекарственно средство за ХЪРКАНЕ,ще му бъда много благодарна,а и вярвам че не съм единственната или единственния сблъскал се стози проблем.Моят съпруг напоследък от около месец хърка все едно хиляди машини и багери се въртят в спалнята ,НЕПОНОСИМ Е -търпях до скоро ама вече не се търпи като си представите че и бебчето постоянно се буди заради това прословуто хъркане.Така че още веднъж ви моля за съвети но най-вече за някакво лекарство за този проблем,но моля само да нее някакви апаратчета или темподобни защото те не стават убедихме се лично.Пртедварително благодаря за вниманието и ще се моля някой да ми пише защото ще се поболеем с малката.благодаря ви- newsm17 smile3518 newsm51 smile3524 1countingsheep newsm21 hearts Love
Цитирай

Дробчо,виж тази тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=86060.0
Цитирай

Велико Търново

Много ти благодаря за отзивчивостта и това че ми пусна линк ам нещо там никой не пише за някакво лекарство а всеки се оплаква чее от наследство и че всеки от съпрузите бил за преглед при уши нос гърло,а аз само питам за някакво лекарственно средство защото при нас нее хронично а от месец и преди нее било така само при обръщане в съня е имал прохъркване нищо повече .моля за повече инфо или съвети-придружени с лекарство.Моля ви не се сърдете дано не ставам нахална и дано не се чусите че пиша посред нощите но си имам бебче и засега мога да отделя време на форума защото по принцип след това екстремно хъркане на мъжо ми не мога да заспивам лесно.Ще се моля отново някой да ми пише.Благодаря отново-предварително АЗ ВЯРВАМ ВЪВ ВАС ДАНО И ВИЕ ПОВЯРВАТЕ,ще чакам с нетърпение някой да ми пише????? Praynig newsm17 newsm45 newsm51
Цитирай

Пловдив

Никой не пише, защото темата не е за тук, според мен, въпреки че спокойния сън прави жената доста по-лъчезарна(което си е доза красота) Laughing
Цитирай

София

Тапи за уши. На мен само това ми помага.
Цитирай

Seattle/ Varna

Az imah sushtia problem s muzha mi. Izvestno vreme polzva lepenki za nos (neznam dali gi ima v BG), no ne pomagaha osobeno. Predi dva meseza mu izvadiha slivizite i problema se reshi. Smile
Цитирай

Карам го да спи настрани, а не по гръб. Като спи по гръб и почва да харка и го бутам да се завърти. newsm78 Сигурно не  му е приятно.
Като си пийне (добре че не се случва често) доста хърка - тогава няма спасение. Трябва да се "нахърка" около половин час и после спира, та гледам да заспя.
мисля, че и откакто спря цигарите не хърка толкова.
Цитирай

Карам го да спи настрани, а не по гръб. Като спи по гръб и почва да харка и го бутам да се завърти. newsm78 Сигурно не  му е приятно.
И аз правя същото, но определено не му е приятно. И всяка сутрин спорим кой е по-ненаспал се Tired Аз също търся лек, голям тормоз ми е нощем.
Цитирай

БУРГАС

Карам го да спи настрани, а не по гръб. Като спи по гръб и почва да харка и го бутам да се завърти. newsm78
мисля, че и откакто спря цигарите не хърка толкова.
===================================================
 #Sleep #Sleep #Sleep
Цитирай

Велико Търново

Здравейте на всички който се отзоваха по темата ми.Искам да кажа и дано не звучи много пресилено ,ама моят мъж нито пие нито пуши,а и накъдето да се завърти все повече и повече се усилва това проклето хъркане.И различни видове възглавници смени за един месец ,но и те не помагат само дето се набута.Незнам какво ще правим ама положението е много зле,затова се обърнах с тема във форума към всички вас защото знам че все някой от вас е открил решение на проблема ,и ще се моля и ще се надявам да го сподели с мен и всеки който има такива проблеми.Отново благодаря на всички и ще се радвам ако продължи темата пък дано някой се смили над нас и подскаже за някое лекарство та да можем и ние нехъркащите да спим спокойно!- Praynig  bouquet newsm51 luvbed newsm21 #Sleep newsm10
Цитирай
Дядо ми има същия проблем и използва едно нещо, което не знам точно какво е! Става въпрос за една пластмасова джаджа, която поставя в носа си преди да заспи и не хърка! Ще го питам след някой друг ден като се видим и ще ти кажа за какво точно става въпрос и откъде може да си го набавиш!
Цитирай

sofia

Аз от няколко месеца си реших проблема, защото вече не се издържаше #Cussing out. Спим в отделни стаи и така сме по спокойни и двамата. Аз, доволна, че съм се наспала, той също доволен, че не го будя да се върти по цяла нощ. Така не се караме и не викаме посред нощите и всичко е окей  Peace.
Цитирай

София

Решението е - УНГ. Но моя мъж е категоричен "като малък много ме изследваха, нищо не направиха".
Ако заспя преди него е ок, ако легна след него е кошмар.
Цитирай

гр.София

М оля ако някой може да ми препоръча някакво лекарственно средство за ХЪРКАНЕ,ще му бъда много благодарна,а и вярвам че не съм единственната или единственния сблъскал се стози проблем.Моят съпруг напоследък от около месец хърка все едно хиляди машини и багери се въртят в спалнята ,:
Привет от мен!
Понякога хъркането е свързано с проблем на съня. Мускулатурата на мекото небце се отпуска прекалено и се издават учудващо странни звуци. Някои хора се стряскат и дори спират дишане за много кратък период от време. Това не е безобидно и трябва да се консултира с опитен специалист по проблеми на съня. В София има такава клиника и може да се свържем на лични за координати ако забелязваш такива неща.

ето  някои популярни  неща, които може да ти дадат  още инфо и да те насочат как да помогнеш:
http://www.bb-team.org/articles/000480.php
http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=1990&sectio … 21&id=0001601
http://www.obektiv.info/?cat=6&article=211
« Последна редакция: вт, 09 май 2006, 23:11 от olia »
Цитирай
newsm46Момичета, няма оправия! Каквото и да правите нищо не помага! Дори и да спре цигарите, алкохола, да спи настрани, не помага! Но искам да кажа, че аз го карам да заспива след мен иначе знаете какво става!? bash bash
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора