Идея за "добавка" към латино-костюм

  • 1 278
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 421
 Дъщеря ми ще има концерт по латинотанци.
 Снощи си взехме "тоалета" и какво беше моето учудване - той прилича на Креми на банският.
 Една много тънка и къса поличка и отгоре нещо наподобяващо горнище на бански-една връзка през врата и гол гръб.
 Как да е "преживях" цвета(турско синьо-аз лично много го мразя този цвят). Бяхме говорили за розово и си бяхме подготвили розови обувки(купих ги от форума Wink) и едно красиво розово цвете за кока.
 Обаче не мога да си представя сега в това студено време да я пусна така гола(представете си все едно сега да си пуснете децата по бански). Това означава на другият ден да е болна.
 Чудих се какво да измисля и единственото, за което се сетих бяха триката за балет - търсих в ТСМ-те, но няма.
  Молбата ми е ако някой знае къде мога да намеря такова трико(по възможност в центъра или Люлин, че нямам време).
  Ако имате по-добри идеи много ще се радвам да ги чуя(т.е. прочета).

# 1
  • Мнения: 2 700
За трика можеш да видиш в спортните магазини, но не са евтино удоволствие. В Универсиада има щанд / за съжаление далече от теб/, но доколкото си спомням преди две години цената беше около 30-35 лв.
Трика има обикновено в магазина на стадион "Герена" и в магазина "Гришко", където цените са още по-солени.
http://www.business.bg/cgi-bin/page.cgi?page=firm&id=2426&branch=709

Последна редакция: вт, 09 май 2006, 13:58 от solaris

# 2
  • София
  • Мнения: 1 352
Къде ще е концерта?
Нашия мин. година беше в зала Христо Ботев в Студенстки град. Заведох Христина нормално облечена и там сложих костюма с една жилетчица отгоре - не е толкова студено в залата. Освен това изпълнението на всяка една градина /защото са 5-6 градини от района/ е 5 мин. - няма как да измръзне детето за толкова кратко.
За костюмите - наистина са отврат /явно са същите/  Sick. Имаше разбира се и розови, но тях ги бяха дали на "по-свои"деца.  #Cussing out

# 3
  • Мнения: 603
Вероятно и цял бански ще свърши работа. Сигурно са на по-поносими цени от триката. Но пък дали вече продават...
Можа да пробваш със блузка по тялото. Ако е с ликра и подходящ цвят, може би ще свърши работа.
Доколкото съм забелязала по състезанията използват телесен цвят при такива случаи. Така отдалеч не си личи, че има нещо под костюма.
Поне телесен цвят чорапогашник би трябвало лесно да се намери, но блузка, бански или трико - незнам.
Дано откриете нещо подходящо.
Късмет! И успешна сценична изява на малката танцьорка  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 3 421
  И тази година е в зала Христо Ботев.
 На мен притесненията ми основно са поради факта, че тя много боледува и от най-малкото е "готова". А пък другата седмица има концерт В НДК(ще пее) и не искам да си загуби гласчето, че тя като се разболее и веднага и пада гласа.
 И аз се бях сетила за блузка с ликра, но не съм виждала(или поне не съм гледала, нали все памучно търся).
  Въобще не съм се замисляла, че триката могат да са много скъпи( наивна ли съм).
 Утре пак ще обикалям дано нещо измисля. Трябва да търся и нови аксесоари подходящи за това противно турско синьо. Добре поне, че е беличка и й отива.
 Колежката ми каза, че много се вживявам, но аз искам децата ми да усетят, че важните за тях събития са важни и за мен.
 

# 5
  • София
  • Мнения: 1 352
Писах ти на лични.

# 6
  • Мнения: 4 665
http://www.bigshop-bg.com/

Има много хубави детски трика. Магазините ги има почти във всеки голям град

Последна редакция: вт, 09 май 2006, 17:39 от Kasidy

# 7
  • София
  • Мнения: 39 718
Скоро може би ще е и нашия концерт. И аз преобличах миналата година, преди и след концерта. И ние бяхме в зала Христо Ботев.

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ЪХ...
И нашите ще танцуват на 16-ти в зала Хр. Ботев.
В момента Елина подкскача в оранжево-зелената си премяна по дивана вдъхновено, аз се чудя няма ли да и е студено така по без нищо и откъде по дяволите да намеря тънък детски чорапогащник в някой от двата цвята  newsm78

Започвам да се замислям за варианта 3/4 дамски чорапи, но може би ще се свличат???

# 9
  • Мнения: 4 665
В момента Елина подкскача в оранжево-зелената си премяна по дивана вдъхновено, аз се чудя няма ли да и е студено така по без нищо и откъде по дяволите да намеря тънък детски чорапогащник в някой от двата цвята  newsm78


Има детски тънки чорапогащници...точно оранжев купих скоро,за марката ще те излъжа,но струваше 1.50 лв, български, в кутийка като едновремешните, в които продаваха дамските.

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ЧУДЕСНА новина е това:)
Сега остава и аз да намеря такъв....
Откъде го взе? Има ли пети?
Че тя има някакъв почти тънък, но без пети и е отврат.
Стои като старческа кожа  Sick

# 11
  • Мнения: 4 665
ЧУДЕСНА новина е това:)
Сега остава и аз да намеря такъв....
Откъде го взе? Има ли пети?
Че тя има някакъв почти тънък, но без пети и е отврат.
Стои като старческа кожа  Sick
Не, няма петички...всъщност всички ,които съм купувала с пети са едни такива стоят релефни на раета,а този за който ти говоря е тънък и гладък. Взех го от Бургас, но ти май си далеч...

# 12
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Бургас ми е малко далече:)
Ще потърся из софийското равно поле, а ако не намеря...ще е с този гадния Sad

# 13
  • Мнения: 1 399
Ох, вашите деца поне ще играят на закрито.
Моето трябва да играе на 24 май, сутринта, в училищния двор  Rolling Eyes
И понеже седмица след това ни предстои пътуване, от днес ми се е загнездила в главата еретичната мисъл да не я пусна вообще  Embarassed Embarassed
Има едно момиченце без партньор, така че нашият няма да увисне.  newsm78
Ще обмислям още, ама ми е много трудно да си я представя полугола, навън, в това време... Confused

# 14
  • София
  • Мнения: 39 718
Реза ще погледна в нашите детски магазини. За празника за 1ва пролет трябваше да търся червен чорапогащник, че Дияна трябвало да е калинка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт