Някои бил ли е в х.Езерото в Костенец ?

  • 2 105
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110
Може ли някои да ми каже впечатления и цени за х. Езерото в Костенец.Не намерих нищо с търсачките. На връщане от Пчелин минахме да го видиме -страхотен е. Обаче рецепцията не работеше и ми дадоха само тел .за информация. Има ли минерален басеин и процедури ?

# 1
  • София
  • Мнения: 39 740
Миналото лято все още не беше готов.
По местни слухове се спрягаха цени от 60лв, но не знам. басейн не знам, но мисля, че има джакузи. Предполагам и процедури някакви. Водата в района е минерална и лечебна.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
Има минерален външен басейн в близост до хотела.
Наистина местенцето е много приятно.
Ние имаме вила там в Костенец и всеки път ходим при езерото на ресторант.
Незнам за кога ти трябват сведения.Ние скоро ще ходим и мога да проверя.
Но нали са ти дали тел за връзка.Званни:)

# 3
  • София
  • Мнения: 39 740
isaikova де ви е вилата? Аз имам роднини в селото, но рядко ходя. Миналото лято хванах наводненията там  Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Ми малко надолу от Църквата.Има една къща на един дърводелец.Най готината в селото.Муката му викат.
Точно до тяхната е и нашата..
Вашите роднини къде са?

# 5
  • София
  • Мнения: 39 740
Муката го знам Simple Smile
Вуйчо ми жевеят на "Дарака". Имаше едно време такова съоръжение там, твърде интересно за детските ми очи.
След яслата, ако я знаеш.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Знам я яслата Wink

Да кажа днес бяхме на Костенец,ходихме до езерото та проверихме специално за цените.Стая единична с две легла струва 50лв.пak повтарям кухнята на ресторанта не е кой знае каква.Но за сметка на това днес там бяха Юлиана Кънчева(много се е разхубавила покрай бременноста,със супер тоалет ис алдък голям корем)..и забарвих кой волейболист беше също...Явно си е изветсно местенцето.
Това от мен като инфо.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 740
Братовчедка ми г/д значи миналата година ме е ориентирала за цените.
Аз не знам кога ще стигна до там.

# 8
  • Мнения: 110
isaikova много благодаря за инфото , а  и за това ,че специално си проверила цените. Знам си аз къде да попитам. Аз имах на времето едно гадже от косренец и 2-3 лета сме прекарали там при баба му . страхотно беше какви ли не щтуротии .......изпразнихме дори изкуственото езерце на края на селото за да изложиме рибата .А на Гурголица купона беше без краи. Още пълниха големия басеин .Абе спомени, спомени........Тои беше от Стефанините знете ли ги?

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
Нъц,не знам...
Аз ходя по често откакто се омъжих и ние с цялата тайфа ходихме на купони.Наистина се живеее яко...
Вече сме с бебче,така че и аз казвам-спомениии,спомени... Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 39 740
хайде и аз... спомени, спомени.
Като име са ми познати. Но аз повечето ги познавам по физиономия... признавам си, че имена не помня Simple Smile

# 11
  • Мнения: 110
Ами освен ,да спретнеме еднин купон по-кротък ( с бебета ) на хижата горе ,а ? Знаете ли в какво състояние е ? Освен носталгията ,душата ми се мъчи и от желание да пътувам .Все си намираме на някъде да потеглиме .Лошото е ,че средствата никога не достигат. За това разни такива местенца като хижи ....Не сме пробвали още  с бебето ама ме блазни .

# 12
  • София
  • Мнения: 39 740
"Гургулица" работела, но нямам представа като материална база как е в момента.
На Белмекен имало 2м сняг и хижата щели да я отворят след месец някъде. Аз много съм навита на поход до белмекен, но Дияната няма да издържи. Ще приспособя самара... и баща й да я носи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт