Къде да намеря продуктите на Авент?

  • 784
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 528
Здравейте мами.
Искам да купя шампоана за коса и тяло на Авент, но не мога да го намеря никъде-нито в бебшките магазини, нито в някои аптеки. Ако някой е купувал техните продукти отнякъде, моля да сподели. Мерси

# 1
# 2
  • Мнения: 137
Мисля, че в аптеки Ремедиум продават техни продукти.

# 3
  • Мнения: 195
Магазин "Малечко".

# 4
  • Мнения: 2 116
В "Пинокио" в Дружба-1 има много техни продукти! Peace Незная за конкретно споменатите, но има добър избор! Нищо чудно да ги има! Party

# 5
  • Мнения: 66
Виж в пакостник, данет или фамили.бг

# 6
  • София
  • Мнения: 11 692
Не зная къде точно живееш,но представителството им е до нас.Не знам дали е само склад и ако влезна дали ще ми дадат,мисля,че не.Иначе в аптеките около нас ги има техните продукти. Става въпрос за Павлово-Бъкстон.

# 7
  • Мнения: 1 393
Ако някой има гаранционна карта на помпа на Авент там има адреса и телефона на вносителите на Авент и може да им звъннеш да питаш.Жалко,че незнам къде е моята гаранционна карта,но се сещам,че имах проблеми с помпата и мъжа ми ходи да сменя някакви части  newsm78

# 8
  • Мнения: 498
Мисля, че в аптеки Ремедиум продават техни продукти.
да, там ги продават и то доста изгодно Peace

# 9
  • Мнения: 202
Адреса на Авент е ул."Листопад"№4

# 10
  • Мнения: 202
ето и тел.:02\9312330, 9311933

# 11
  • София
  • Мнения: 11 692
Не искам да влизам в спор,но телефона на Авент е 955 51 15,поне така пише на фирмените им коли.А адреса е ул.Иван Сусанин 26!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 528
Благодаря на всички. Намерихме така желаното мазило в магазина на Патриарха и ул. "Асен".Той май е някакъв фирмен на Авент, но има и др. стоки вътре.

# 13
  • Мнения: 5 140
Не искам да влизам в спор,но телефона на Авент е 955 51 15,поне така пише на фирмените им коли.А адреса е ул.Иван Сусанин 26!

Точно това е телефона и адреса. Peace

Общи условия

Активация на акаунт