Детска кухня в района на Студ. град и Дианабад

  • 3 235
  • 19
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 653
Другия месец планираме да се местим в новия апартамент, който е точно на границата между Студ. град и Дианабад, до картинг пистата, та искам да питам къде в района има детски кухни, в коя готвят добре и евентуално знаете ли колко се чака докато ти излезе номера? Освен това не съм наясно какви документи искат за кухнята?

# 1
  • Мнения: 1 568
Здравей!
И добре дошла в района  Wink
 Имаш две опции.
1. детската кухня в ясла 69, която се намира срещу бившия РУМ в Студ. град. Можеш да ходиш да я взимаш на място, но имат и доставка.
Телефона на кухнята за информация е: 8626397
Ако искаш доставка чрез фирма Пумпал телефона е: 9740884 и 0887995998.
Аз не съм давала никакви документи. Искат 20 бр. бурканчета.
Цената на купона е 1 лев на ден, както и на доставката. За седмица с доставката е 10 лева.
2. детската кухня в градината срещу супера ВМВ в Дианабад. За там обаче нямам никаква информация.
Успех и се обадете! Ние живеем на 5 минути от вас  Wink

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 653
Благодаря! Като се преместим непременно ще се обадя, на всичкото отгоре се оказва, че и двете сме от Благоевград   Grinning
А ти доволна ли си от детската кухня в ясла 69? Добре ли готвят? Ние в момента вземаме от Хер Бебе, но нито на мен ми харесват, нито малката ги яде. Вече се чудя защо си давам парите   newsm78

Последна редакция: вт, 09 май 2006, 18:00 от liana

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ооооо,Деси-добре дошла вече!Кухнята е хубава и двете ми девойки бяха очаровани,хапваха си с удоволствие! Hug

# 4
  • Мнения: 1 568
Абеее вкусно е, но имам някои забележки ... даже мисля другата седмица да пробвам как е без кухня и ако се справя, ще се откажа.
Супите са ужасно редки, да не кажа, че в много случаи са само бульон. Основните също никак не са гъсти и се налага да слагам сухар, а аз не съм фен на идеята  Confused
Храната не е чак толкова разнообразна, но може би аз съм с прекалено големи претенции  Grinning
Може би в сравнение с Хер Бебе е перфектна  Laughing

лиана, имай в предвид, че кухнята ще почива през юли и август и май тогава ще опрем пак до хер Бебе  Confused

А даже си ми и градска  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Привет и от нас! Ние сме малко по-надолу от УНСС. Дълго време взимахме храна от 69-та ясла и не е лоша...според мъжа ми, защото щерката манджи не признава. Даже ако взимаш с доставка, няма нужда дори до яслата да ходиш - обаждаш се на Албена от Пумпал и тя ще запише детето на кухня, ще ти вземе купони и направо ще си получиш храната. На нас дори бурканчета не ни искаха.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 653
Май всички вземат от 69-та ясла.... Ще им звънна да видя какво е положението.

# 7
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте момичета,  Hug и ние живеем в района, но не взимаме храна, защото Марти ходи на ясла - в 22 (срещу Фантастико). Когато видях темата се сетих, че съм чела коментари за храната в 69 в една стара тема за яслите в Студентски град. Можеш да погледнеш там.

# 8
  • София
  • Мнения: 124
Liana, да не сте в блока на Никми? Ние също живеем в района, но на баирчето срещу Търговската лига. Не знаех, че имало цяло "сдружение" Grinning. Всъщност ние отскоро сме в района.

# 9
  • Мнения: 10 758
И моя синковец си хапва от кухнята на 69-та ясла.Много им харесва манджичките.  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 10 825
Момичета, а тази кухня с доставките дали доставя и в Младост? Имам предвид не Хер бебе - от тях се отказах защото  Sick, а тази в яслата?

# 11
  • Мнения: 1 568
Не съм сигурна, но можеш да се обадиш да попиташ. Зависи в кой район на Младост си.
Телефона е 0887995998.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 653
Marigold, в блока на НИКМИ сме. И с теб значи сме наблизо   Grinning
Смайли, говорих с Албена и тя каза, че кухнята тази година щяла да почива само 1 месец - мисля, че Август.
Lady Charm, доставките са в районите около детската кухня - Студ. град, Дианабад, Витоша, Мусагеница. Все пак се обади и питай за Младост... дано да стане. 
mаgi99, а ти къде живееш точно?
Искам и друго да ви питам - къде разхождате децата, че наоколо няма ни парк, ни дявол   Sad

# 13
  • Мнения: 1 568
Лиана, точно Албена преди 2-3 седмици ми каза, че ще почиват и юли и август, но може да има промяна в плановете. Дано!
Както и да е ... аз мисля другата седмица да пробвам без кухня!

# 14
  • София
  • Мнения: 10 825
Lady Charm, доставките са в районите около детската кухня - Студ. град, Дианабад, Витоша, Мусагеница. Все пак се обади и питай за Младост... дано да стане. 

Питах Cry Не доставят в Младост, защото имало много желаещи и трябвало да се пусне специална кола Confused
Нищо де, ние след няколко месеца се местим и ще сме в Мусагеница, та няма да се отърват така леко от нас Wink

Общи условия

Активация на акаунт