Бяла - Варненско, има ли забележителности н&#

  • 3 482
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 006
Привет!
Планираме да постfим няколко дена в това градче, затова моля мамите, които знаят дали и какви забележителности има в района, да дадат инфо, за да ги посетим - малко културен туризъм Mr. Green..че наш`то все се изражда на кулинарен такъв Wink Joy hahaha Joy

Последна редакция: ср, 10 май 2006, 12:05 от galg

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Е, наоколо е Варна  Mr. Green. Май Побити камъни се падат тъдява, с. Ахелой, Провадия и крепостта (ама как се казваше  ooooh!Rolling Eyes newsm78

# 2
  • Мнения: 1 006
ААААА, не така Naughty
Франзела Калина, сега още повече разпали любопитството ми - кажи за тези побити камъни, линкче нещо, туйцък-онуйцък Laughing Sunglasses
Във Варна, освен да дойдем да посетим Теб, ваше високофранзелинство (майтап, надявам се носиш на такъв Wink)
 Laughing Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 700
В самата Бяла има етнографски / с приятна експозиция/ и малък геоложки музей /в Бяла са открити следи от следи от слоя,  който е обвил земята при падането на астероида, убил динозаврите/.
Наблизо е р.Камчия / 20тина км/ - можете да си направите разходка с корабче до устието й. 

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 179
Гале, виж тук за идеи:
http://www.kamchia.net/stone.htm
...Наблизо е р.Камчия / 20тина км/ - можете да си направите разходка с корабче до устието й. 
Моят големия син много се впечатли от устието и от разходката с корабче по реката. Там е резерват с лонгозни гори и все едно си в джунгла Sunglasses

# 5
  • София
  • Мнения: 293
Аз по въпроса за побитите камъни. Те се намират до магистрала Тракия и всъщност не са кой знае каква атракция, но пък може да се разходите да ги видите. Иначе около Варна има доста интересни места за разглеждане - амфитеатъра в Марцианопол, Аладжа манастир и другия по-малък до него скален манастир и т.н.

# 6
  • Мнения: 505
Сори за оф-а, обаче побити камъни се намират до магистрала Хемус - т.е. началото на варненската магистрала и наистина бърз поглед минавайки по магистралата според мен ще е достатъчен.

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
О, зависи  Naughty
побити камъни са много интересно място, въпрос на нагласа е. Много хора твърдят, че за тях това е магично, енергийно място, което ги зарежда. На мен ми беше интересно да ги посетя.
За гости съм готова, само пращай лично и съм на линия (да не казвам голяма дума)

# 8
  • София
  • Мнения: 293
 Embarassed doh  Много съм отвеяна, разбирасе, че са около магистрала Хемус.  Добре, че Маxima е изяснила истинското им местонахождение.

Общи условия

Активация на акаунт