За Горчиво

  • 4 739
  • 75
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 195
я Ивето - здрасти Иве, Laughing ти нали си майка - влизай по често - има какво да научиш от нас - например че такива неща се правят на лични, а не в темата,
проблем явно има, но не го решавайте като публикувате писмата на хората - не е правилно, писмото не търпи ли конфеденциалност newsm78 newsm78
а иначе стане ли въпрос за Къци - сменяй канала
Иве още нещо - щом излъчвате предаванията си на запис - значи търпят монтаж, колкото и да не съм в час с правенето на предаване имам някаква обща култура, и нали се сещаш че сега всикчи ще гледаме това предаване - леле колко ви вдигнахме рейтинаг само да знаеш
айде с най добри чувства Hug Hug

# 46
  • Мнения: 1 629
Нямам нищо против предаването, но цитирането на лична кореспонденция е крайно неетично.  Peace

# 47
  • Мнения: 1 858
Аз съм забелязала, че само да се появи нещо лошо написано за "Горчиво" във форума, веднага изскача някой прясно регистриран защитник. Sick А да се публикуват ЛС, имейли и др. кореспонденции е повече от некоректно.

Еми защитават се хората! То ако не се защитят сами от нападки няма кой да каже , че са супер коректни и готини!

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
То пък е гати и защитата. Пуснали са писмо в което им обяснявам, че са ни освежили хубаво да видят хората, как от едната крайност могат да докарат човек до другата. Айде със здраве. Но не са пуснали цялото ми писмо. Забравили са онези две редчета в които ги питам как допуснаха случилото се, но нищо.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
То за рейтинга лошо няма. Като на Азис книгата и Слави стана  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 1 858
Ама Ивето нещо се затри?! Изчезна като глас в пустиня! Това ли беше- леле колко сте жалки, как само лъжете хората!

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
Тя не е искала да се заяжда, само да изложи и нейното виждане. Съвпадат ни мненията на двете само дето в крайните изявления е трябвало да намерим златната среда. Явно в дадения момент екипа е реагирал така и наглата дама се е възползвала. Но както казах не ми е за наградата, просто исках да знам, че е имало проблем. 

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
Поне аз така тълкувам изчезването и. Не е лошо предаването напротив. Само да се установи кое може и кое не. Иначе чесно казано утре ще ги гледам  Crazy

# 53
  • Мнения: 2 407
Преването е нагласено, моята колежка участва и едното семейство бяха известния учител по Саласа и съответно им зададаха въпрос на който им бяха казали точния отговор и те спечелиха.

# 54
  • Мнения: 7 186
Абе "Горчиво" съкс Sick, това е истината. bowuu

# 55
  • Варна
  • Мнения: 10 788


А защитничката на "Горчиво" как е разбрала, че тук се обсъжда предаването?  newsm78

# 56
  • Мнения: 1 858


А защитничката на "Горчиво" как е разбрала, че тук се обсъжда предаването?  newsm78

И на мен това ми е интересно Mr. Green! Ама я гледай, тя се оттегли май newsm78 и няма кой да каже. Уплашихме я hahaha Joy.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
Да бе не се бях замислила за има няма 2-3 часа и се включи  newsm78

# 58
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Светът е малък, пък за България да не говорим.  Joy

Явно има потребителка (може пък да са няколко), които имат връзки с хората от предаването и са им казАли.  Mr. Green

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
 Sesana съжелявам че се е получило така и са ви развалили хубавото изживяване,и аз съм участвала в ТВ шоу и знам колко объркана бях не ми беше тогава да се замислям дали нещо не е било в ред,чак след предаването ми казаха моите хора в публиката че е имало нещо нередно но тогава бях си глътнала граматиката и нищо не съм усетила.
На момичето което се включи ще кажа че това да публикуваш лична коренспонденция е най малкото просташко и като говорим за простаци си мисля дали е момиче въобще или негово величество Къци на кой друг да му хрумне такава идиотщина да публикува писма.
А това че си благодарила и похвалила дори и след неприятната случка е достойно за похвала,ако на мен се беше случило нямаше да ги хваля.

Общи условия

Активация на акаунт