Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Тази година сме канени на абитуриенстки бал на племенничката на мъжа ми и снощи се обадихме да предложим варианти за подаръци, а тя да мисли и да си избере. Нашето предложение: златни обеци, златен пръстен /от бяло или жълто злато/, часовник или парфюм. Не искала такива неща, единственото което си пожела, беше масивен сребърен ланец, тип мъжки “ама женски вариант, по-спортен”. Идея си нямам за какво става въпрос, защото не си падам много по такъв тип бижута, та моля ако някой има идея за какво става въпрос да помага!
Цитирай

София

Според мен най- добър съвет ще получиш в бижутериен магазин.
Цитирай

София

Зависи с колко парички разполагаш, но такива съм купувала от подлеза на ЦУМ, но на теб не ти върши работа , защото ти е бая далече
Това, което иска момичето е масивен дамски синджир, те ще ти покажат доста като питаш около 80-120 лева варират цените Wink
Цитирай

Ооооо....бижутерите  знаят от половин  дума за какво питаш , моди , по възраст , модели ......ще  видиш , само отиди и си кажи "половината"  дума  Very Happy
Цитирай

ВАРНА

Отиди на бялото пазарче-има магазин за бижута и много модели на такива ланци.
Цитирай

някьде

Може да отидете заедно да го изберете! Peace /ако не живеете в различни градове/
Цитирай

А най-добре заедно , разбира се , как не ми хрумна ooooh! , без  това не е изненада .....ами да .....ще  се  зарадва момичето  даже .... Very Happy
Цитирай

Cтраната на лалетата...

Идея си нямам за какво става въпрос, защото не си падам много по такъв тип бижута, та моля ако някой има идея за какво става въпрос да помага!

Доколкото разбирам потинга ти искаш да си представиш какво представлява гореспоменатия ланец, нали?
Виж Гугълчокакво показа, след като му написах silver nekles

без кръсчето...нещо подобно!
А и petia911  добре те е посъветвала да отидеш момичето само да си избере...така е най-добре1 или направи уговорка при покупката, ако не си хареса подаръка да може да си го смени! smile3521
Цитирай

Може би иска нещо такова:

Този струва 40 лева.Има и такива гривни и още по-хубави ланци. Mr. Green
Цитирай

София

Гривни:

1вата съм я виждала и като ланец, но ако е толкова дебел ще бъде много тежък.
Бях си харесала една гривна, масивна, на пирамидки, но не ми се даваха толкова много пари. Имаше и такива ланци.

Хващаш дивойката за ръка и отивате в магазина.
Цитирай

Sofia

има много хубави модели тук   http://www.donna.bg/category.php?cat=колие, фаворит ми е  това   http://www.donna.bg/product.php?id=1089
Цитирай

София

Няма ли да е много тежко?! Моята гривна е подобна уплетка, и ужким гривна, но си тежи.
Цитирай

Благодаря за отговорите. За съжаление девойката не е от Варна и няма да мога да я взема с мен - затова и питам. А къде се намира това бяло пазарче?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.