Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора

Остров Приятелство

Чувала съм за пиене на топла вода сутрин след сън на гладно, но винаги съм се питала помага ли и с какво - отслабване ли, по-хубава кожа ли, токсини.....
И, топла или гореща?
Аз започнах вече втора сутрин, ама знам ли и аз Embarassed / бях чувала нещо в предаването "На кафе" /
Цитирай

Пловдив

Чувала съм че се отслабва.Но гореща вода със лимон.
Цитирай

София

Аз мислех,   че способства за изхвърляне на токсините  newsm78
А когато е с оцет - се отслабва (но само ябълков)
Цитирай

Варна.....

Топла, не гореща, и действа зе всичко което е казано вече, но с една лъжичка мед- за отслабване, за прочиствене и т.н. И разхлабващо, ако има проблем- особено ако е с една цигарка hahaha
Цитирай

София

Аз мислех,   че способства за изхвърляне на токсините  newsm78
А когато е с оцет - се отслабва (но само ябълков)
Peace
Цитирай

София

Е последно с оцет или мед за отслабване??
Цитирай

Чувала съм че се отслабва.Но гореща вода със лимон.

и аз
Цитирай

Остров Приятелство

Ха дано отслабна, че вече не издържам ама хич, многоооо съм дебела Sick
Цитирай

Cтраната на лалетата...

Хич не помага за отслабване - казвам го от личен опит!
Евентуално ако имаш проблеми с  smile3550  може да помагне, това не знам ама за сваляне на килца -НЕ! smile3503
Цитирай

С меда едва ли ще свалиш килца. Виж, с лимон или оцет- може.
Цитирай

София

Основно регулира стомаха и  освежава - от много време съм на топла вода с лъжичка мед сутрин, после плод. Няма как да се отслабне с това ако няма човек здравословен хранителен режим. Топлата вода не е чудодейно средство за отслабване - просто прочиства особено меда в нея
 .  newsm10
Това е добър старт за деня , особено ако имаш проблеми със стомаха Wink
Цитирай

Остров Приятелство

Sad , еххх чееее
а иначе имам проблем със стомаха, но той е по скоро издуване и болки, но въпреки ако случайно се попитате това.......да, ходя си съвсем редовно по...тъй, че май май няма нужда от тази топла вода Tired
Цитирай
Скоро четох, че помагала за пречистването на организма, защото топлата вода разтапяла шлаките и това спомагало за тяхното отделяне. Особено, ако капнеш малко лимон вътре.

Аз го правя от ок. 2 седмици и честно казано, след 1-2 чаши веднага забелязвам как езикът ми се наслоява с нещо зеленикаво - бяло, както при лечебното гладуване на 2-3 ден.

Но за отслабване, главно не яж до обяд, брой си калориите. Не можеш да разчиташ на топлата вода сутрин, ако след това си хапваш здраво...  Wink
Цитирай

Остров Приятелство

Неее даже хич ама хич не хапвам, то и това лошо, но толкова съм се вманиячила, че направо съм готова да режа от себе си.Много ми е мъчно, че съм дундичка - винаги съм била 43/45, а сега след раждането....65 Embarassed, а вече е на 8 месеца синчето ми
Ако хапвам нещо е салата и чайчета и така от доста дълъг период и нищо ама нищичко Crying or Very sad
Цитирай

Основно регулира стомаха и  освежава - от много време съм на топла вода с лъжичка мед сутрин, после плод. Няма как да се отслабне с това ако няма човек здравословен хранителен режим. Топлата вода не е чудодейно средство за отслабване - просто прочиства особено меда в нея
 .  newsm10

Аз всяка сутрин си правя по един фреш и го пия на гладно за тонизиране на организма и изхвърлане на токсините.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора