Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 май 2006, 13:51 ч.

Чешки кухни Koryna?

• 8 475
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте,
Някой използвал ли е услугите на фирма за кухненско обзавеждане KORYNA???
www.koryna-bg.com
Кухните са чешки, ако искам по-ниска цена ми предлагат и изработка в София?!
Доволни, недоволни има ли? Надеждни ли са, макар да са толкова години на пазара?
Може ли да се разчита на добро изпълнение?
Благодаря предварително за отговорите!
Поздрави,
Нем
 Hug

# 1
Здравей, аз също сега се ровя за разни фирми и фирмички за кухненски мебели и модели.
На тази фирма има доста добри моделчета, но аз за първи път чувам за нея
Разбра ли нещо повече за тях

# 2
Да, ходих при тях на бул. Левски.
Имат лепенка за най-добър магазин от сп."Наш дом" на входа.
Предлагат да ми направят проект за кухня за 50 лв. /петдесет лева/.
Имат много неща, вкл. осветление, мека мебел и др.
Шефката ми има от 10 години тяхна кухня, правена в Чехия и по нейни думи не е мръднала.
На мен ми казаха, че правят кухните в Чехия /по-скъпите/ и в София /по-евтините/ според възможностите ти.
Все се каня да ходя да ми направят проект и още не съм....
Засега те са ми фаворит, да видим.
Кухнята в къщата на Биг Брадър е тяхна изработка.

# 3
А само в София ли имат магазин.
Айде като отидеш да кажеш, аз ако попадна на нещо и се реша и аз ще пиша  Peace

# 4
Сега видях, че то си пише къде са офисите  Rolling Eyes

# 5
  • софия
моя приятелка е супердоволна, плотът й е издържал на какви ли не издевателствау шкафчетата не са мръднали.
Имаше дребва неразбория с монтажа с батерията, но напълно в рамките на допустимото.
Дайте някакви примерни цени към момента Praynig

# 6
  • sofia
Много добре изглеждат и кухните и спалните.
А какви са горе долу цените на кухните?

# 7
  • София
Много съм впечатлена от моделите на кухните - страхотно разнообразие от стилове! Не мога да съм полезна с информация за фирмата, но ще следя темата синтерес.

# 8
  • софия
обаче сайтът много ме изнервя с това "разгръщане" на снимките. Някой знае ли как да го игнор-на

# 9
  • София
моя приятелка е супердоволна, плотът й е издържал на какви ли не издевателствау шкафчетата не са мръднали.
Имаше дребва неразбория с монтажа с батерията, но напълно в рамките на допустимото.
Дайте някакви примерни цени към момента Praynig
PeaceТова казва и моя приятелка с такава кухня от 9 години.Какви са им цените.Едно време бяха скъпи.

# 10
 Grinning Много добри неща имат, а за цените някой да сподели newsm78

# 11
Моята кухня е на Корина и съм страшнодоволна.Ще я снимам и ще я покажа.За сега нямам никакви оплаквания.Аи най - важното е че моделите им за страшно красиви и различни от моделите на доста сруги фирми.  Hug

# 12
  • София
Моята е такава. Фирмата е надеждна, кухните са страхотни, моята е с лаково покритие и се притеснявах от надраскване, удряне и т.н. но до момента не мръдва, макар, че далеч не я пазя като очите си. Моята струваше около 4300 (само шкафовете).

# 13
  • спретната къщурка край селО Сливен
Наистина има страхотни модели и взаимствах идейки, ама дали някой тук ще може да ги осъществи е друг въпрос Tired

обаче сайтът много ме изнервя с това "разгръщане" на снимките. Някой знае ли как да го игнор-на

Аз нямам такова "разгръщане" newsm78
Всяка следваща картинка отварям като натисна отгоре номер... Wink

# 14
Ходих преди време при тях и ми направиха проект, който не ми хареса. Кухнята струваше 3700 лв. Много добра цена.
Още съм на етап бани, до кухнята има време.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт