Хотел Екселсиор - Златни пясъци

  • 1 654
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 293
Някой има ли впечатления от този хотел?
Попаднах на изгодна оферта - пакет за 7 дни почивка, но се колебая  Rolling Eyes
А как е курорта като за семейство с малко дете?
Ще съм благодарна на каквато и да е информация  Hug

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
За хотела не знам, аз съм била само в бившата Морска звезда сега е Астория Бийч****, курорта е супер за почивка с деца, навсякъде е пълно с детски басейни, детски площадки и всякакви забавления, скъпичко е, но все пак става въпрос за луксозен курорт, всяка сутрин се почистват плажа и алеите, и няма никакви боклуци по пясъка  Grinning
Щом можеш да си го позволиш този курорт, хич не му мисли, ами резервирай, защото от чужденци, неможеш да се вредиш  Peace

Последна редакция: чт, 11 май 2006, 13:26 от DoniBoni

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Сега видях, че е доста отдалечен от плажната ивица  Rolling Eyes, ако това не ви пречи резервирай Hug, аз лично предпочитам тези хотели, които са на първа линия /30м./ от плажа  Grinning

Последна редакция: чт, 11 май 2006, 13:13 от DoniBoni

# 3
  • Мнения: 7 106
Курорта  е луксозен, има детски басийни и съоражения, но аз не мисля че е подходящ за пребиваване с малко дете (ако става въпрос за детето на 1г и 1м.). Ще ти кажа и защо. Защото и плажа и курорта са ужасно пренаселени и едва се разминаваш. Миналата година бяхме на Варна с малката и няколко пъти ходихме и до Златните (апропо, аз съм им голям фен също). Не можех да я пусна изобщо от количката да ходи, защото непрекъснато минаваха файтони и каляски, коли на баровци и такива дето си наемаш, за  да обикаляш курорта с тях и да се снимаш. И това по Централната алея за разходки. на местата с детски забавления се извиваха километрични опашки и чакахме по 10 минути за да мога да я пусна веднъж по пързалката или да я полюлея 2 минути преди да се е разревало следващото дете, което чака на опашката. Това само я изнервяше, а не и носеше удоволствие. Не на последно масто шума, от който просто няма спасение. Или ще е някоя дискотека, която дъни до ранни зори, или ще е от смеха и виковете на народа, разхождаш се по всяко време на денонощието.
Ако е за по-голямото мисля че вече ще е ОК. Макар че пак бих се замислила .
Но това са си мои патила и разсъждения по въпроса.

# 4
  • Мнения: 532
Тъй като и аз попаднах на изгодна оферта за 7 дни в този хотел,а виждам,че темата е от миналата година се чудя дали все пак няма някой с по-пресни впечатления.

Поздрави

# 5
  • Мнения: 695
Не съм била в Екселсиор а в Сънрайз-в края на август 06г., той е срещу него през улицата. Мисля че и цените са еднакви  . Двата хотела работят ол инклузив като можеш да ходиш където поискаш да ядеш . лоби бар, басейн.Детския клуб е в Сънрайз. Не е далече от плажа-на около 300м и излизаш точно до Адмирал. Тази снимка съм я правила от терасата ни. Не е шумно
Ето ти сайта на хотелите http://www.sunlight-resort.net/id-6/welcome.html

# 6
  • Мнения: 865
ние бяхме там миналото лято.стаите са добри,чисто е.НО аз бях бременна и все ме мързеше да вървя по баира нагоре.иначе за тази година си мислим за същите пари да ходим до Анталия

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
хора...
На 26.05 се разходих стабилно в Златните... Ами потресох се..  Shocked ooooh! Tired това вече не е курорт за почивка, нито добро място за малки деца...
Язък, много го харесваХ курорта, но този, от детските ми години. Сега е ад.
В момента чадър, шезлонг и шалте за последния са 16лв.

Общи условия

Активация на акаунт