Как залисвам малкия

  • 1 065
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 952
Много е станал  щур...само се обръща , търкаля се .....всички играчки му омръзват...освен дистанционното като най-страхотна играчка.... hahaha...Та ако знаете  каква идея ми дойде ...В едно шише празно от минерална вода  сложих разни топчета , цветни листчета , връзки ......ще се побърка.. . защото дръна , търкаля се ....само  със  шишето е !(когато не  докопа дистанционното)

# 1
  • Мнения: 573
Все едно за моя син пишеш.Какво толкова му харесва на това дистанционно newsm78,направо пощурява като го види.Снощи го го отваряхме да го почистваме и цялото беше олигавено Sick

# 2
  • Мнения: 46 430
И мойта щерка имаше шише от 500 мл. минерална вода, в което обяче бях сложила леща  Joy много й се кефеше  Joy

# 3
  • Мнения: 1 259
Аз съм сложила в прозрачна найлонова торбичка един гумен заек и хартия.Засега много се кефи Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 489
Не знам защо децата обичат да си играят с шишета.От малка това й е любимата играчка.Дори сега продължава да си играе с тях-отваря ги,затваря ги ,подрежда ги.Изобщо....

# 5
  • София
  • Мнения: 39 713
Дияна пък си играеше, упс четеше вестници, едно много любимо занимание  Joy

# 6
  • Мнения: 2 956
И моят син се побърква като види дистанционно или мобилен телефон:)Купихме му един gsm играчка,но ме е страх да му го давам,защото е някакъв китайски боклук,който се разпада докато го докосне.
Това за шишето е мнооого добра идея;) Аз до сега го залъгвах с неговото шише пълно с вода.Много се кефи от водичката,която се плиска вътре:)

# 7
  • Мнения: 1 930
И ние сме луди по дистанционното, джиесемите и часовника на баща му. Като го фиксира и веднага в устата си го придърпва. Това за шишето е супер идея. Утре ще му я приложа  Mr. Green

# 8
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Моят се залисва с тенджери и черпаци Rolling Eyes Rolling Eyes, но ако му попадне някое дистанционно и мобилен, моментално зарязва всичко и се спуска към него

# 9
  • София
  • Мнения: 1 057
Все едно за моя син пишеш.Какво толкова му харесва на това дистанционно newsm78,направо пощурява като го види.Снощи го го отваряхме да го почистваме и цялото беше олигавено Sick
У наше село, аналогичен случай! Бебето така добре беше олигавило дистанционното, че от лигите му, всички копчета изпълняваха една и съща функция. Баща му го разглобява да съхне...
Чудесна идея за шишето, ще пробвам още утре.   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 1 979
Хи-хи. А моята дъщеричка има много шишета - от кока-кола, от мин. вода, зелени от Кинли, от шампоани и т.н. Едно има с боб, друго е с леща, трето е с ориз, има и с цветни топченца и макарони  Mr. Green Страхотна работа вършеха - незаменими. Какви концерти е изнасяше с тях!
Вече и омръзнаха и сега е пак се върнала към старото любимо.... дистанционно Crazy

# 11
  • Мнения: 1 878
На нас шише от мин. вода ни е най-желаната играчка и така си го пази и не дава на никой друг да му го пипа  Joy нищо че си е съвсем пратзно. Друго любимо ни е шумкащо пликче, може да пъхна за разнобразие и играчка вътре или пък лъжичка - тогава вече е наистина ценно  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 392
Защо ги купуваме тези играчки не мога да разбера? И нашата играе със същите НЕиграчки! Shocked

# 13
  • Мнения: 3 069
Много е станал  щур...само се обръща , търкаля се .....всички играчки му омръзват...освен дистанционното като най-страхотна играчка.... hahaha...Та ако знаете  каква идея ми дойде ...В едно шише празно от минерална вода  сложих разни топчета , цветни листчета , връзки ......ще се побърка.. . защото дръна , търкаля се ....само  със  шишето е !(когато не  докопа дистанционното)

С моите синове, когато бяха малки правех така- половината играчки за една седмица след това сменях с другата половина.
Помагаше Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 952
аха  нелоновтат  торбичка шумоли ...и аз ще  я приложа тази  'Фатка Grinning хахах....И жветните макарони ...охо .....бъдещето е подсигурено Joy

а пък за капаците на тенжерите майка му няма нерви smile3511 #Silly

 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт