прозрачна пудра

  • 13 333
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 949
На Орифлейм представителки познавам няколко, но уви никой не ми каза за прозрачна пудра. Аз искам точно това - да няма цвят и през лятото да не ми се изпотява лицето, а да се получава ефекта на кадифената  бебешка кожа.

http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetail.jhtml?buttonProdMo … riflameColourFace
тази е прахообразна полупрозрачна и ми е любима

а тази е компактна, с лек блестящ ефект
http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetail.jhtml?buttonProdMo … riflameColourFace

# 16
  • Мнения: 217
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=662346 -това е моята пудра.На пръв поглед малко стряскаща,но стои точно както  я описа-като прозрачен филм и почти без цвят.Много финна.Цена-70 лв.

Много добро попадение! Използвам същата, моята кожа е много чувствителна и ако два поредни дни слагам фон дьо тен на третия ден съм като пъпчив тинейджър. А тази пудра не ми дразни лицето.  Wink

# 17
  • Мнения: 1 269
Eто тази пробвах преди малко и имаше подобен ефект. Утре ще поръчам и дано се окаже верният избор. Благодаря за инфото! Hug

# 18
  • Мнения: 2 936
крем-пудра на GALENIC

# 19
  • София
  • Мнения: 10 858
Копче го е казала - транслусидните пудри са прозрачни. Всички останали имат цвят.

# 20
  • Мнения: 258
някой да има жпе4атляния от пудрата за 4увствителна кожа на "авен" Grinning

# 21
  • Мнения: 139
Може би е МАТИРАЩАТА ПУДРА С УСПОКОЯВАЩ ЕФЕКТ, от серията "Pure Pore-Fection", на AVON. Тя е безцветна, но има невероятен ефект, особено за кожи, които бързо се омазняват. Може да се нанася и върху друга пудра, само на проблемните места. Вече е по-топло, кожата ми бързо се омазнява и ти ми напомни, че е време да си е позлувам! 

# 22
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз си взех транслуента на МАкс Фактор - прахообразна и направо съм възхитена ooooh!матира много добре, и е много приятна като текстура!

# 23
  • Мнения: 1 269
Аз си взех транслуента на МАкс Фактор - прахообразна и направо съм възхитена ooooh!матира много добре, и е много приятна като текстура!
Колко струва, ако не е тайна?

# 24
  • София
  • Мнения: 10 858
18, 40лв. Взех я от Ремедиума Simple Smile

# 25
  • Мнения: 258
18, 40лв. Взех я от Ремедиума Simple Smile
хмм а я кажи още нещичко за нея-придава ли блясък или нещо такова? Party

# 26
  • София
  • Мнения: 10 858
не, транслусидна пудра си е, т.е. напълно прозрачна, без блясък, цвят и т.н.

# 27
  • Мнения: 258
не, транслусидна пудра си е, т.е. напълно прозрачна, без блясък, цвят и т.н.

а за каква кожа е предназначена?

# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
Мисля, че става за всеки тип кожа, не е обозначен конкретен тип. На опаковката отдолу пише че е професионална, но това не ми се струва съвсем вярно. Професионалните неща не ги продават по магазините за масова козметика /в повечето случаи/ Simple Smile

# 29
  • Мнения: 258
Мисля, че става за всеки тип кожа, не е обозначен конкретен тип. На опаковката отдолу пише че е професионална, но това не ми се струва съвсем вярно. Професионалните неща не ги продават по магазините за масова козметика /в повечето случаи/ Simple Smile
мерси много ще проверя утре Hug
мойта кожа е суха и много чувствителна но може и да е подходяща пудрата newsm78

Общи условия

Активация на акаунт