Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 май 2006, 09:48 ч.

Какво хапват бебоците за вечеря?

• 314
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте Grinning
Ние сме почти на годинка и от известно не мога да я накарам да си пие млякото вечер.
Супите от детската кухня изобщо не иска да ги вкуси и напоследък вечер сме на сок и звънчо- това е единственото нещо което иска ooooh! ooooh! ooooh!
Не знам какво да давам, а знам, че чаша сок не е достатъчна за вечерното хранене Thinking
Ще ви бъда благодарна ако споделите как е при вас  Hug

# 1
  • Белгия/София
Каши не иска ли да яде? Аз обикновено това давам. Кисело мляко с бисквити? Грис или овесена каша с АМ?

# 2
  • София
Не иска и кашите,опивах няколко пъти различни, ама не и не ... ooooh! ooooh! ooooh!
Яде плодови кисели млекца, които ги даваме понякога за следобедна закуска. Освен да пробвам и вечер от тях Thinking Thinking Thinking

# 3
  • Някъде там...
Вики яде филия, намазана с масло и сирене. Много обича. Яде кашите на Хумана с удоволствие, но друга марка не иска и да помирише. Плодови кисели млекца - само йогурт. Яде и едни меки гевреци, дето са леко сладки.

# 4
  • гр.Банкя
ние си хапваме супичка и после АМ,но във вашия случай,както са казали другите мами кисело мляко или кашичка.

# 5
  • Белгия/София
Замести тогава киселите млекца с плод или плодове пюре с или без бисквита и вечерта дай млекцата. Вътре можеш да натрошиш бисквити или да сложиш грис, хубаво става и да е по-хранително. Може и от бисквитената каша на Нестле, става супер. Пробвай, все нещо ще си хареса.

# 6
  • София
Благодаря  ви мамчета за съветите Heart Eyes
Ще продължавам да пробвам различни неща, дано все нещо да хареса Praynig

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт