Таткото, таткото, ама и той човек

  • 1 291
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 522
А при нас е тъкмо обратното.Въпреки,че баща му го няма по цял ден вечерта пак не се заиграва с него,а е лепнат за мен.Не дава на баща си да ме целуне даже,избутва го с ръка и ме целува той-голям маймун. Stuck Out Tongue

# 16
  • Мнения: 179
Ами детето се развива съвсем нормално.Естествено е детето да е заинтригувано от него,защото е момче и му предстои да се инициира с бащата,не с майката.Даже е препоръчително да прекарват повече време заедно в "мъжки" занимания.Ще видиш как след време ще почне да го имитира - реплики,жестове.Ще иска да е като него.И това е в реда на нещата,етап от растежа на момчетата.

# 17
  • Мнения: 1 202
При нас пък синът е голям и ако му трябва нещо търси мен а не баща си!Ако трябва да му каже нещо ми вика"Мамо ще кажеш ли на татко...." По привързан е към мен и виждам ,че баща му някой път не му е приятно. Tired

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Търпение и всичко ще си дойде на мястото или поне леко ще се подобри. Обещавам!!! Flutter

# 19
  • Мнения: 2 818
Ами детето се развива съвсем нормално.Естествено е детето да е заинтригувано от него,защото е момче и му предстои да се инициира с бащата,не с майката.Даже е препоръчително да прекарват повече време заедно в "мъжки" занимания.Ще видиш как след време ще почне да го имитира - реплики,жестове.Ще иска да е като него.И това е в реда на нещата,етап от растежа на момчетата.

При нас е същата история(леко отминаваща) пък си имаме момиче.
Сега ме уговаря: Мамо, искаш ли ти да отидеш на работа, а ние с Тати да ходим на разходка?

# 20
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Дам, днес мъжът се прибира от работа. поздравява от коридора. Следва дива радост от страна на сина. Но, този негов баща да вземе да се мота там с разни събувания и др. подобни, че като почна един рев-не се отлепиха цяла вечер  Simple Smile
Усмихва се и на мен, но само ако е допрян до баща си, а аз правя маймунджулъци, такива ми ти работи

# 21
  • Мнения: 798
Какво да ти кажа. Синът ми ми вика "тати" Mr. Green. Пове4е няма да обяснявам. А ина4е май наистина са на периоди, защото от няколко дена просто не мога да изляза от къщи, държи се за крака ми и не мърда. Но и това сигурно ще му мине. Успех!

# 22
  • Мнения: 2 792
  Това е един чудесен период за теб, място да си блъскаш главата, му се наслаждавай, защото няма да трае дълго.  Нека се опознават като баща и син  Laughing и се подготвяй за периода лепнат за мама, защото той трае доста дълго.

# 23
  • Мнения: 5 468
Е, същата история е и у нас. Тати, та тати... Ако го доближа, тича, изблъсква ме и крещи упорито: "Мой тати!" Аз пък крещя: "Мой!!!" и купона става пълен. Дразня я нарочно Laughing Sunglasses. И се бутаме и караме за пустия му тати Joy. Разликата е, че аз се хиля истерично, а тя направо почервенява от яд.
От известно време се намръдва на моето място на спалнята до него и там заспива. После я местя в леглото й.
Еми за това съм всяка вечер във форума..., защото няма къде да легна да спя Crossing Arms.

Общи условия

Активация на акаунт