Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Мили дами, имате ли впечатления от място на което може да се повеселят добре деца на около 10 години.Сина ми има рожден ден след 3 седмици и искам да го изненадам с хубав празник.Макдоналдс и КФС не стават - той не иска, а пък и наистина не е много забавно за тази възраст.Чакам идеи.

# 1
  • София
За деца на около 10 години е много подходящо да празнуват в боулинг залите. Организирала съм подобно нещо в боулинга на Студентски град. А сме ходили на рожден ден и в боулинга на София ленд, а има и в НДК. В Студентски град е най-голям. Децата си прекарват чудесно и се забавляват страхотно.

# 2
  • Европа
Ние празнувахме на сина ми РД/ 10-ти / миналата година в приключенски парк  Коколандия.Всички деца бях супер доволни! Grinning

Ето сайта

http://www.kokolandia.com/

# 3
  • София
За деца на около 10 години е много подходящо да празнуват в боулинг залите. Организирала съм подобно нещо в боулинга на Студентски град. А сме ходили на рожден ден и в боулинга на София ленд, а има и в НДК. В Студентски град е най-голям. Децата си прекарват чудесно и се забавляват страхотно.

newsm10 Но ние си направихме имен ден 14.02 в Макдоналдс на сина ми - беше много весело  Joy Joy зависи и от какичката която ги занимава а и от компанията, но той щом не иска  newsm78

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт