Спират МАТЕРНАТА !!!!

  • 3 488
  • 73
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравейте!
Пия МАТЕРНА от 3 месец на бременноста.Вчера отидох да си я купя,защото ми свърши и ми казаха,че вече не се произвежда и трябва да се консултирам с лекаря за нови витамини!!!А вие пиете ли витамини??

# 1
  • София
  • Мнения: 17
Аз пия Pre-Natal, канадски са, на фирмата Jamieson. Препоръчаха ми ги в аптеката и ми казаха, че дори са по-добри от Матерна, защото витамините, които съдържат, са извлечени от натурални растителни източници. Засега съм доволна. Не ми дразнят стомаха и се чувствам добре.

# 2
  • Мнения: 46 488
Не я спират от производство, а спират вноса.
Ако имаш някой познат да ти я донесе от чужбижа или мини на друга марка  Peace

# 3
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Аз пия Топ Левюр (Top Levure)
Доволна съм. Моят лекар ги препоръчва на всичките си бременни, защото не се получават нежеланите последствия от Матерна-та. Струват м/у 9 и 11 лева (30 хапчета). Лично аз се чувствам много добре, не съм усетила никакви странични реакции, нито ми се е увеличил апетита, нито нищо. Единственото, което усещам е, че ме правят по-жизнена, ама то при повечето подобни витамини е така Simple Smile

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Сега пия Актив Натал на Хипп - сокче, в едно шише има 20 дози, в кутия са 2 шишета и цената е около 8 лева.
Но от другата седмица започвам Пре Натал, взех си го за 40 лева и са 100 таблетки - препоръчаха ми го в Шейново...

# 5
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
По време на бремеността си пиех витамини на Амуей. "Нов живот" се казват и бях много доволна от тях!

# 6
  • Мнения: 2 663
погледни в търсачката,за това се говори вече много

# 7
  • София
  • Мнения: 6 549
Аз пия Топ Левюр (Top Levure)
Доволна съм. Моят лекар ги препоръчва на всичките си бременни, защото не се получават нежеланите последствия от Матерна-та.
И моят!  Peace

# 8
  • Мнения: 959
През цялата ми бременост не съм пила нищо друго освен фолиева киселина. Никакви витамини, които искуствено да надуват плода. Но за сметка на това ядох всеки ден по около 2 кг. различни плодове и зеленчуци (по-добрият вариант). Вики се роди жива и здрава и нищо и няма. Просто не разбирам защо трябва да давате луди пари за искуствени витамини като има толкова много плодове и зеленчуци на пазара? newsm78 Но това е мое мнение, в крайна сметка всеки сам отговаря за себе си. Hug

# 9
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Deb за какви нежелателни последствия сте чували за Матерната. Просто ми е интересно.
А иначе си е хубаво витамини, а и плодове си е хубаво. Във витамините за бременни трябва да
съдържат и фолиева киселина и особено за бременни, които не се хранят качествено витамините се отразяват добре - има си всичко необходимо за бебето. Аз второто си дете го родих преждевременно - носих го само 6 месеца и всичко му беше развито както трябва и това го отдаваха на витамините, които съм взимала(че е оцеляло) още преди да забременея за бременни. А най-добър съвет за витамини, като че ли човек може да получи не от лекарите, а от аптекарите. Според мен трябва да пише, че са за специално за бременни.

# 10
  • Мнения: 35 950
крайно време беше!
пий ПреНатал!

# 11
  • Мнения: 855
Аз пия витамини на Озон и съм доволна,докторът ми ги препоръча
За нежелателните последствия сигурно има на предвид гадене,повръщане които се появяват при някои бременни

# 12
  • Мнения: 1 146
Аз не съм пила никакви витамини - само фолиевата киселина. Много плодове и зеленчуци папах.
Но сега все по-често чувам добри отзиви за соковете на Хип за бременни. Аз пия тези за кърмачките  на хип:D

# 13
  • Мнения: 728
Аз не съм пила никакви витамини - само фолиевата киселина. Много плодове и зеленчуци папах.


И аз така. Гинеколожката ми беше против Матерната и всякакви изкуствени витамини.

# 14
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
Аз пия Pre-Natal, канадски са, на фирмата Jamieson. Препоръчаха ми ги в аптеката и ми казаха, че дори са по-добри от Матерна, защото витамините, които съдържат, са извлечени от натурални растителни източници. Засега съм доволна. Не ми дразнят стомаха и се чувствам добре.
И аз тия пих, не съм фен на Матерна-та Peace

Общи условия

Активация на акаунт