Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Една приятелка много ми похвали течните сенки на Лореал. Каза че като се гримира сутринта и и издържат цял ден, а тя се гримира супер   newsm03

Всъщност питането ми е не само за Лореал, а и за другите марки. Никога не съм ползвала такъв продукт и ми е интересно какво е вашето мнение. Заслужава ли си, коя марка бихте препоръчали и т.н.

Може би най-важното за мен е да знам дали се наслоява в сгъвката на клепача след няколко часа?
А също дали се размазват лесно? Дали наистина са толкова устойчиви? Може би да споделите цени разни ако знаете?  newsm53
Цитирай

Ами то нали ще се размазват си зависи и от формата на клепача.Аз каквито и да сложа не ми се размазват,поне за сега.Имам течни на Руби Роуз и съм доволна,но предпочитам компактните и прахообразните.Цената им е към 2-3 лева.
Цитирай

София

За Лореал не знам, но аз си купих едни, дето уж не се събираха по ръбчетата на клепачите, ама си се събират и ей така си ми седят. Не са маркови и може би затова.
Цитирай

Аз имам течни сенки на Maybelline, 2 цвята - страхотни са! Водят се с Cool Effect. Като ги сложа сутринта ми издържат цял ден, не са мазни и не ми се събират в гънките на окото. Всякакви други течни, под формата на стик или молив сенки ми се събират. Лореал не съм пробвала сигурно са добри
Цитирай

Аз имам течни сенки на Maybelline, 2 цвята - страхотни са! Водят се с Cool Effect. Като ги сложа сутринта ми издържат цял ден, не са мазни и не ми се събират в гънките на окото. Всякакви други течни, под формата на стик или молив сенки ми се събират. Лореал не съм пробвала сигурно са добри

мдам, тези в тубичката са единствените течни, които не ми се събират, много ги бива Smile
Цитирай

София

мдам, тези в тубичката са единствените течни, които не ми се събират, много ги бива Smile

Ще ги пробвам  Wink
Цитирай

София

Аз използвам кремообразни сенки на Лореал и съм много доволна Peace
Цитирай
Имам на Avon течни сенки ама ми се размазват защото нямам нерви да се занимавам...нали преди да се нанесат се слага основа от сухи или нещо такова беше...а може и да не са качествени
Цитирай

Варна

Аз ползвам Ombre d'eau na Chanel  вече 2 години. Имам 3 цвята  от тях и съм страхотно доволна. Засъхват почти веднага върху окото и нито се спластяват,нито се размазват. Не попиват и издържат 24 часа/ поне аз толкова съм ги оставяла при пътуване/
« Последна редакция: чт, 11 май 2006, 19:24 от eve-nadine »
Цитирай

Варна

Имам и няколко  палитри на Ревлон- от по  4 цвята.Не си ги купувайте! Събират се по средата на клепача и попиват. Не струват!
Цитирай

в сърцето на любимия

Ползвам на Ейван и съм доволна, поне за сега, лятно време незнам дали няма да се разтечат по клепача Peace
Цитирай

някой да има жпе4атления от новите на "меибалин'-които са като мус? search
Цитирай

Димитровград

И аз трета година ги ползвам и пак такива бих си купила.
Цитирай

Аз ползвам Ombre d'eau na Chanel  вече 2 години. Имам 3 цвята  от тях и съм страхотно доволна. Засъхват почти веднага върху окото и нито се спластяват,нито се размазват. Не попиват и издържат 24 часа/ поне аз толкова съм ги оставяла при пътуване/

Аа да, аз имам два цвята от тези. Наистина са много хубави. Наскоро даже бях видяла, че имат и нов цвят - бял, много хубаво стои, но не си ги взех. Сега обаче почнах да се чудя.
Цитирай

Явно и кожата на клепача има значение и различните марки сенки също.При всеки май е индивидуално, аз съм си слагала няколко пъти и все ми се събират по средата на клепача. Не съм ползвала на Maybelline, но си мисля че и с тях ефекта че е същия тъй като кожата ми там е по мазна  newsm78 Може да си взема и да пробвам все пак.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.