Течни сенки

  • 1 016
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 202
Една приятелка много ми похвали течните сенки на Лореал. Каза че като се гримира сутринта и и издържат цял ден, а тя се гримира супер   newsm03

Всъщност питането ми е не само за Лореал, а и за другите марки. Никога не съм ползвала такъв продукт и ми е интересно какво е вашето мнение. Заслужава ли си, коя марка бихте препоръчали и т.н.

Може би най-важното за мен е да знам дали се наслоява в сгъвката на клепача след няколко часа?
А също дали се размазват лесно? Дали наистина са толкова устойчиви? Може би да споделите цени разни ако знаете?  newsm53

# 1
  • Мнения: 5 312
Ами то нали ще се размазват си зависи и от формата на клепача.Аз каквито и да сложа не ми се размазват,поне за сега.Имам течни на Руби Роуз и съм доволна,но предпочитам компактните и прахообразните.Цената им е към 2-3 лева.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
За Лореал не знам, но аз си купих едни, дето уж не се събираха по ръбчетата на клепачите, ама си се събират и ей така си ми седят. Не са маркови и може би затова.

# 3
  • Мнения: 870
Аз имам течни сенки на Maybelline, 2 цвята - страхотни са! Водят се с Cool Effect. Като ги сложа сутринта ми издържат цял ден, не са мазни и не ми се събират в гънките на окото. Всякакви други течни, под формата на стик или молив сенки ми се събират. Лореал не съм пробвала сигурно са добри

# 4
  • Мнения: 35 873
Аз имам течни сенки на Maybelline, 2 цвята - страхотни са! Водят се с Cool Effect. Като ги сложа сутринта ми издържат цял ден, не са мазни и не ми се събират в гънките на окото. Всякакви други течни, под формата на стик или молив сенки ми се събират. Лореал не съм пробвала сигурно са добри

мдам, тези в тубичката са единствените течни, които не ми се събират, много ги бива Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 202
Аз имам течни сенки на Maybelline, 2 цвята - страхотни са! Водят се с Cool Effect. Като ги сложа сутринта ми издържат цял ден, не са мазни и не ми се събират в гънките на окото. Всякакви други течни, под формата на стик или молив сенки ми се събират. Лореал не съм пробвала сигурно са добри

мдам, тези в тубичката са единствените течни, които не ми се събират, много ги бива Simple Smile

Ще ги пробвам  Wink

# 6
  • Мнения: 577
Аз използвам кремообразни сенки на Лореал и съм много доволна Peace

# 7
Имам на Avon течни сенки ама ми се размазват защото нямам нерви да се занимавам...нали преди да се нанесат се слага основа от сухи или нещо такова беше...а може и да не са качествени

# 8
  • Мнения: 13 512
Аз ползвам Ombre d'eau na Chanel  вече 2 години. Имам 3 цвята  от тях и съм страхотно доволна. Засъхват почти веднага върху окото и нито се спластяват,нито се размазват. Не попиват и издържат 24 часа/ поне аз толкова съм ги оставяла при пътуване/

Последна редакция: чт, 11 май 2006, 19:24 от eve-nadine

# 9
  • Мнения: 13 512
Имам и няколко  палитри на Ревлон- от по  4 цвята.Не си ги купувайте! Събират се по средата на клепача и попиват. Не струват!

# 10
  • Мнения: 174
Ползвам на Ейван и съм доволна, поне за сега, лятно време незнам дали няма да се разтечат по клепача Peace

# 11
  • Мнения: 258
някой да има жпе4атления от новите на "меибалин'-които са като мус? search

# 12
  • Димитровград
  • Мнения: 1 734
Аз имам течни сенки на Maybelline, 2 цвята - страхотни са! Водят се с Cool Effect. Като ги сложа сутринта ми издържат цял ден, не са мазни и не ми се събират в гънките на окото. Всякакви други течни, под формата на стик или молив сенки ми се събират. Лореал не съм пробвала сигурно са добри

мдам, тези в тубичката са единствените течни, които не ми се събират, много ги бива Simple Smile
И аз трета година ги ползвам и пак такива бих си купила.

# 13
  • Мнения: 6 848
Аз ползвам Ombre d'eau na Chanel  вече 2 години. Имам 3 цвята  от тях и съм страхотно доволна. Засъхват почти веднага върху окото и нито се спластяват,нито се размазват. Не попиват и издържат 24 часа/ поне аз толкова съм ги оставяла при пътуване/

Аа да, аз имам два цвята от тези. Наистина са много хубави. Наскоро даже бях видяла, че имат и нов цвят - бял, много хубаво стои, но не си ги взех. Сега обаче почнах да се чудя.

# 14
  • Мнения: 855
Явно и кожата на клепача има значение и различните марки сенки също.При всеки май е индивидуално, аз съм си слагала няколко пъти и все ми се събират по средата на клепача. Не съм ползвала на Maybelline, но си мисля че и с тях ефекта че е същия тъй като кожата ми там е по мазна  newsm78 Може да си взема и да пробвам все пак.

Общи условия

Активация на акаунт