Re: Седят ли децата ви в столчетата за кола?

  • 2 791
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
И беба си обича столчето, но ние много често сме на дълги пътувания и тя е свикнала. Последно ходихме до Синеморец за уикенда и тя си пропътува 990 км. за по-малко от 3 денонощия...ама си е пич-даже почти не спи Wink. А седмицата преди това бяхме из Родопите и тя "изкачи" първият си връх-Белинташ bowuu И не спира да се усмихва Laughing

# 31
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Засега седи , явно му е приятно, гледка си навън, пускаме музика в колата и така...  Grinning
Но не сме пътували извън града, предполагам, че като пътуваме за морето това лято ще кротува, е все пак ще направим едно-две спирания, малко да се поразтъпчем  Simple Smile

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Седи къде ще ходи да не седи  Laughing

# 33
  • на село
  • Мнения: 3 898
пенелопа,
съжалявам ако съм се сторила рязка някому, не това беше целта..
простете, но че 2-3-4-5 год дете НЕ ИСКА да ползва столче,или да спазва други основни правила за безпопасност ми се струва доста несериозно; това е наша отговорност и ако не я поемем овреме има да патим
Анна

Не съм пенелопа, но ми е интересно как ще накараш 1.6 - 2 годишно дете да спазва правила за безопасност, много ми е интересно.
То, ако така лесно спазваха въпросните правила спокойно можеше и по улиците да си ги пуснем сами да щъкат.

Моято Радослава също има проблем с ползването на столчето,
а постоянно пътуваме и от малка е в него.
Всичко си е до дете, надявам се още малко като порастне и с обяснения да се кротне вътре, че то всяко пътуване си е малък екшън.

# 34
  • Мнения: 97
Седи максимум 30 мин,после става страшно.Едно пънене,едно реване незнам как ще стигнем до морето.

# 35
Засега сме я пробвали на къси разстояния и седи.На дълъг път незнам.Тази година за първи път ще я водиме на море дано да издържи Praynig

Общи условия

Активация на акаунт