Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Видин; Италия

Имате ли някакви идеики кьм какво по нетрадиционно мога да го предложа?
Цитирай

Варна

Ние го обичаме с рибка или самостоятелно но реден със сирене!
Цитирай
И ние  го правим със сирене,а в самия качамак слагам универсална подправка на Маги с 10 зеленчука.Става много вкусно  chef
Цитирай

Ами ние го ядем със сиренце и пръжки.А да се сервира с нещто друго незнам.
Цитирай

Според сезона

Ами ние го ядем със сиренце и пръжки.

Настилам го в тава , правя вдлъбнатини и чупя по едно яйце. Запичам във фурната до готовност на яйцето
Цитирай

София

Аз пък никога не съм опитвала. На какво прилича като го ядеш (освен на качамак  Wink )?
Мога ли да го направя, ако въобще не съм правила, не съм гледала как се прави ,а и незнам какво трябва да се получи?
Струва ли си да опитвам?  newsm78
Цитирай

Пловдив

Аз харесвам много един качамак - полуфабрикат на Мако - кипваш подсолена вода, изсипваш сместа, бъркаш две минути и е готово. Поливам с червен пипер, запържен в масло и поръсвам със сирене.
Цитирай

Аз го правя от полуфабрикат и още докато е топал редя в купа,ред качамак малко масло,малко сирене,червен пипер пак ред качамак и отгоре му запържен бекон.Става много вкусно.
Цитирай

преди Бургас - сега София

Настилам го в тава, правя вдлъбнатини и го  поръсвам със захар.Ние го ядем като десерт
Цитирай

варненка от София

Аз го правя от полуфабрикат и още докато е топал редя в купа,ред качамак малко масло,малко сирене,червен пипер пак ред качамак и отгоре му запържен бекон.Става много вкусно.

И ние така го правим, само че не е винаги слагам бекон.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.