Six Flags?

  • 1 075
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 550
Момичета, или по-точно американските гражданки  Laughing Кажете как е в този парк...Лятото, примерно юли месец, по колко хиляди часа се чака за да се качиш на някой атракцион?

  bouquet

П.С. Да не ставам нахална, но има ли някой голям аквариум в близост до Бостън? Може и в Ню Йорк.

# 1
  • Мнения: 3 491
Близо до нас има такъв парк, не знам дали са верига. Не си падаме много по подобен вид атракции, ходили сме обаче на сафарито (нали там беше?). Караш колата при затворени прозорци, а животните те наобикалят, току някой жираф спре и ти оближе предното стъкло. Не си спомням да е имало чакане.

# 2
  • Мнения: 3 491

  П.С. Да не ставам нахална, но има ли някой голям аквариум в близост до Бостън? Може и в Ню Йорк.
[/quote]
Аквариум по-голям има в Камден, но това е вече почти Филаделфия. В Балтимор е голям, но това е още по на юг, в Мериленд.   newsm78 Дано някой е от по-голяма полза, ще ми е интересно.

# 3
  • Мнения: 7 837
Ела при нас Марче, имаме си Аквариум наблизо  Grinning

Ние пътуваме за Орландо в края на месеца и ни предупредиха да се въоръжим с голямо търпение, докато чакаме за атракционите  Crazy

# 4
  • Мнения: 826
Момичета, или по-точно американските гражданки  Laughing Кажете как е в този парк...Лятото, примерно юли месец, по колко хиляди часа се чака за да се качиш на някой атракцион?

  bouquet

П.С. Да не ставам нахална, но има ли някой голям аквариум в близост до Бостън? Може и в Ню Йорк.

Много зависи в кой ден от седмицата ще отидеш.
Петък,събота и неделя е ужасно. Whistling
Миналата година ходихме в 4етвъртък и беше добре,4акали сме по 1/2-1 4ас за атракция.

# 5
  • Мнения: 2 550
Ела при нас Марче, имаме си Аквариум наблизо  Grinning




Акули има лиSimple Smile)?

Чеки да видя на някоя карта къде си ти и щи кажа ще дойда ли при вашия аквариум  Joy Всъщност ти къде си?

Туинс мама, благодаря за инфото. Значи със сигурност ще ходим през седмицата, без петък.   bouquet

# 6
  • Мнения: 3 491


Ние пътуваме за Орландо в края на месеца и ни предупредиха да се въоръжим с голямо търпение, докато чакаме за атракционите  Crazy
В Дисни ли ще се, Кейси? Ако ще е там, не го мисли търпението. Има едни апарати, от които можеш да си взимаш пропуски за времето "от-до", и междувременно да ходих някъде другаде, докато ти дойде часът. Не е необходимо да висиш на опашка.  Grinning

# 7
  • Мнения: 7 837
В Дисни, ако остане време. Взели сме билети за Universal и Sea World. И аз разчитам, че през седмицата ще има по-малко хора.

Марче, далече си ми  Sad

# 8
  • Мнения: 2 550

Аааа, ти кажи къде пък аз за два месеца все ще намеря време да те посетя  Joy

# 9
  • Мнения: 2 381
Мен трябва да ме вържат на сила закоято и да е атракция в Six Flags. По възможност с вериги. Да ми вържат очите и затворят устата с нещо.

На такова нещо посмъртно вече не се качвам. Няма нищо общо с българските увеселителни паркове и тези в Орландо.

Ако питаш за себе си, бременна няма да те пуснат на нито една атракция. Навсякъде има табели за бременни, хора с високо кръвно и проблеми със сърцето. Минават да проверят дали са закопчани всички, но като се обръщат влакчетата надолу, направо си висиш на корема в небитието. Ей на такива атрацкии разбрах, какво е да не мислиш за нищо  Blush

# 10
  • Мнения: 2 550
Ники, знам, че няма да ме пуснат, но мъжО няма да има проблеми.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 393
Ние пътуваме за Орландо в края на месеца и ни предупредиха да се въоръжим с голямо търпение, докато чакаме за атракционите  Crazy
Ако сте през седмицата е ОК, през уикенда е голямата гюрлотия.
На кои паркове ще ходите?
А по коя магистрала - 75 или 95 (95 тъкмо днес са я затворили пак за неопределено време в участък при Дайтона бийч заради огромните пожари; ние тъкмо сме се запътили в тази посока на babymoon следващия уикенд и  се чудя въобще дали ще я докараме до там при така създалото се положение). Но вие би трябвало да сте ОК, де- щом в Орландо ще ходите (макар че 75 беше затворена миналата седмица до Тампа, пак заради пожарите).

# 12
  • Мнения: 7 837
И аз се надвявам да се поуспокои обстановката с тия пожари, че лошо. Дано не дойде някой ураган посрано, посрано.

Марче, на 1.6 мили от Пъбликс съм  Laughing


Ей на такива атрацкии разбрах, какво е да не мислиш за нищо  Blush

Искам и аз  Grinning

# 13
  • Мнения: 2 550
Чакай ме тогава там на 11 август 2006 Sunglasses

# 14
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ето го аквариума в Бостън:

http://www.neaq.org/index.flash4.html

Ако, имаш други въпроси за околността тук, заповядай! Приятно пътуване!

Общи условия

Активация на акаунт