Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора

USA

Търся си дружки да обсъждаме останалите няколко предавания. Аз съм просто в депресия, че Крис отпадна  Crying or Very sad Кой смятате, че ще победи?

Лелееее, много съм нещастна! Как можа Крис да отпадне? Той беше най-добрия!!!!!!!!!!!! ooooh!
Цитирай

Да започна с това, че не, не гледам АИ, но където и да се обърна днес- все това се говори (ходя на един американски мамешки форум и на два професионални- всички само за това говорят и на трите, а сега и тук  Crazy).
КОЙ Е ТОЯ КРИС, че всички плачете за него???
...и аз ли съм единствената, на която това шоу и е скучно?  Wink
Цитирай

Сливен

Аз го гледам,но мисля че в Англия е със закъснение ,т.е.ще го гледам в петък.Заради този  Тейлър дано не отпаднат и други,какво му харесват на този лигльо
Цитирай

usa

аз няма да съм със сигруност;това шоу ми се струва особено безсмислено;явно е много популярно защото и колегите ми бая го спрягат,но не е по вкуса ми ..ама ХИЧ!!!
по тв гледам само новини,дора тхе експлорер и музикални канали..
Цитирай

Blush

Много ми хвалеха и едно шоу по FX- Black&White. Изгледах една серия де... Не повторих Very Happy
Цитирай

USA

Да започна с това, че не, не гледам АИ, но където и да се обърна днес- все това се говори (ходя на един американски мамешки форум и на два професионални- всички само за това говорят и на трите, а сега и тук  Crazy).
КОЙ Е ТОЯ КРИС, че всички плачете за него???
крис е най-готиния и добър певец в състезанието: http://www.americanidol.com/contestants/chris_daughtry/  Наистина е адкси добър и мног свестен...
Цитирай

Аз си мислех, 4е съм единствена. Даже се срамувам от незаинтересоваността си  Embarassed . Гледах първият сезон, когато спе4ели Кели. Беше нещо ново, разли4но реалити шоу. От тогава ми е безинтересно. Ина4е съм голям фен на Кели. А защо само на нея направиха кариера? Какво става с останалите спе4елили? Някой да знае?
Цитирай

USA

Търся си дружки да обсъждаме останалите няколко предавания. Аз съм просто в депресия, че Крис отпадна  Crying or Very sad Кой смятате, че ще победи?

Лелееее, много съм нещастна! Как можа Крис да отпадне? Той беше най-добрия!!!!!!!!!!!! ooooh!
Не го пропускам  Very Happy
И на мен ми стана много криво вчера като отпадна Крис  Sad
Честно казано аз мислех,че той ще победи от самото начало и се изненадах доста...
От останалите трима, смятам че Тейлър ще спечели накрая.
Цитирай

Торонто/Сливен

И аз го гледам, но не съм от фен-клуба на Крис. Wink Харесвам Елиът, смятам, че само той има характерен, различаващ се глас, който не може да сбъркаш. Very Happy
Пък кой ще спечели е съвсем отделен въпрос. Само не искам да е Катрин, че ми е голяма лигла и превземка. Crossing Arms
Цитирай

USA

Радвам се, че намерих съмишленички! И аз Катрин хич не я понасям! Елиът ного го харесвам, Тейлър сущо прави страхотно шоу!
Цитирай
И аз съм тъжна.
Как можа Крис да отпадне?
Тейлър ми е противен. Мисля, че не е нормален. Надявам се да не стане първи. Кой гласува за него, че даже и в ботом 3 никога не е бил.
Толкова исках Крис и Елиът да са на финал...
Цитирай

USA

И аз съм тъжна.
Как можа Крис да отпадне?
Тейлър ми е противен. Мисля, че не е нормален. Надявам се да не стане първи. Кой гласува за него, че даже и в ботом 3 никога не е бил.
Толкова исках Крис и Елиът да са на финал...

Елиът има невероятен глас! Много бях учудена като разбрах, че никога не е ходил на солфеж, самоук е по отношение на пеенето и най-важното, е глух с едното ухо!
Цитирай

Canada

И аз гледам предаването, всъщност нямам пропуснат сезон - това е май единственото нещо което гледам по TV в последно време. Много ме е яд за Крис, надявах се да остане на финала с Катрин. Тя наистина е малко лигава, но има много хубав глас и визия, а ако иска може да прави и шоу. Елиът за първи път ми хареса тази седмица - най-добре се представи от всички. Надявам се Тейлър да си тръгне другата седмица.
Цитирай
Егати шока ,не можах да повярвам че махнаха Chris,Другите 2ма които останаха не мога да понасям,тоя белокосят е егати надyвката а другият с тези криви зъби трябва да си затварям очите когато пее.Катрин е жестока ,страхотен талант и визия,никога не съм гласувала но другата седмица ще гласувам за нея защото ако останат тея двамата направо ще ми се повдигне. Sick
Цитирай

И аз си мисля, че Катрин има шансове /нищо, че тази седмица не се представи кой знае колко добре/. Определено има визия, а и гласовите й данни не са зле. Не че бих гласувала за нея. Аз си бях харесала Ейс и откакто отпадна ми е малко безразлично. Обаче гледам шоуто единствено заради Саймън  Laughing. Е, как не му омръзна да им се надсмива в очите /поне на повечето/. Само че този сезон като че не му се връзват толкова, колкото миналия.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора