Мами в САЩ - гледате ли American Idol?

  • 1 902
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 263
Търся си дружки да обсъждаме останалите няколко предавания. Аз съм просто в депресия, че Крис отпадна  Cry Кой смятате, че ще победи?

Лелееее, много съм нещастна! Как можа Крис да отпадне? Той беше най-добрия!!!!!!!!!!!! ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 393
Да започна с това, че не, не гледам АИ, но където и да се обърна днес- все това се говори (ходя на един американски мамешки форум и на два професионални- всички само за това говорят и на трите, а сега и тук  Crazy).
КОЙ Е ТОЯ КРИС, че всички плачете за него???
...и аз ли съм единствената, на която това шоу и е скучно?  Wink

# 2
  • Мнения: 375
Аз го гледам,но мисля че в Англия е със закъснение ,т.е.ще го гледам в петък.Заради този  Тейлър дано не отпаднат и други,какво му харесват на този лигльо

# 3
  • Мнения: 3 367
аз няма да съм със сигруност;това шоу ми се струва особено безсмислено;явно е много популярно защото и колегите ми бая го спрягат,но не е по вкуса ми ..ама ХИЧ!!!
по тв гледам само новини,дора тхе експлорер и музикални канали..

# 4
  • Мнения: 7 837

...и аз ли съм единствената, на която това шоу и е скучно?  Wink

 Blush

Много ми хвалеха и едно шоу по FX- Black&White. Изгледах една серия де... Не повторих Grinning

# 5
  • Мнения: 263
Да започна с това, че не, не гледам АИ, но където и да се обърна днес- все това се говори (ходя на един американски мамешки форум и на два професионални- всички само за това говорят и на трите, а сега и тук  Crazy).
КОЙ Е ТОЯ КРИС, че всички плачете за него???
...и аз ли съм единствената, на която това шоу и е скучно?  Wink
крис е най-готиния и добър певец в състезанието: http://www.americanidol.com/contestants/chris_daughtry/  Наистина е адкси добър и мног свестен...

# 6
  • Мнения: 636
...и аз ли съм единствената, на която това шоу и е скучно?  Wink

Аз си мислех, 4е съм единствена. Даже се срамувам от незаинтересоваността си  Embarassed . Гледах първият сезон, когато спе4ели Кели. Беше нещо ново, разли4но реалити шоу. От тогава ми е безинтересно. Ина4е съм голям фен на Кели. А защо само на нея направиха кариера? Какво става с останалите спе4елили? Някой да знае?

# 7
  • Мнения: 380
Търся си дружки да обсъждаме останалите няколко предавания. Аз съм просто в депресия, че Крис отпадна  Cry Кой смятате, че ще победи?

Лелееее, много съм нещастна! Как можа Крис да отпадне? Той беше най-добрия!!!!!!!!!!!! ooooh!
Не го пропускам  Grinning
И на мен ми стана много криво вчера като отпадна Крис  Sad
Честно казано аз мислех,че той ще победи от самото начало и се изненадах доста...
От останалите трима, смятам че Тейлър ще спечели накрая.

# 8
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
И аз го гледам, но не съм от фен-клуба на Крис. Wink Харесвам Елиът, смятам, че само той има характерен, различаващ се глас, който не може да сбъркаш. Grinning
Пък кой ще спечели е съвсем отделен въпрос. Само не искам да е Катрин, че ми е голяма лигла и превземка. Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 263
Радвам се, че намерих съмишленички! И аз Катрин хич не я понасям! Елиът ного го харесвам, Тейлър сущо прави страхотно шоу!

# 10
И аз съм тъжна.
Как можа Крис да отпадне?
Тейлър ми е противен. Мисля, че не е нормален. Надявам се да не стане първи. Кой гласува за него, че даже и в ботом 3 никога не е бил.
Толкова исках Крис и Елиът да са на финал...

# 11
  • Мнения: 263
И аз съм тъжна.
Как можа Крис да отпадне?
Тейлър ми е противен. Мисля, че не е нормален. Надявам се да не стане първи. Кой гласува за него, че даже и в ботом 3 никога не е бил.
Толкова исках Крис и Елиът да са на финал...

Елиът има невероятен глас! Много бях учудена като разбрах, че никога не е ходил на солфеж, самоук е по отношение на пеенето и най-важното, е глух с едното ухо!

# 12
  • Canada
  • Мнения: 1 773
И аз гледам предаването, всъщност нямам пропуснат сезон - това е май единственото нещо което гледам по TV в последно време. Много ме е яд за Крис, надявах се да остане на финала с Катрин. Тя наистина е малко лигава, но има много хубав глас и визия, а ако иска може да прави и шоу. Елиът за първи път ми хареса тази седмица - най-добре се представи от всички. Надявам се Тейлър да си тръгне другата седмица.

# 13
Егати шока ,не можах да повярвам че махнаха Chris,Другите 2ма които останаха не мога да понасям,тоя белокосят е егати надyвката а другият с тези криви зъби трябва да си затварям очите когато пее.Катрин е жестока ,страхотен талант и визия,никога не съм гласувала но другата седмица ще гласувам за нея защото ако останат тея двамата направо ще ми се повдигне. Sick

# 14
  • Мнения: 1 184
И аз си мисля, че Катрин има шансове /нищо, че тази седмица не се представи кой знае колко добре/. Определено има визия, а и гласовите й данни не са зле. Не че бих гласувала за нея. Аз си бях харесала Ейс и откакто отпадна ми е малко безразлично. Обаче гледам шоуто единствено заради Саймън  Laughing. Е, как не му омръзна да им се надсмива в очите /поне на повечето/. Само че този сезон като че не му се връзват толкова, колкото миналия.

# 15
  • Мнения: 263
Саймън е супер и аз го обожавам! И аз гледам шоуто основно заради него. Ейс за съжаление хич не ми беше по вкуса, най-вече заради превземките. Просто много прекали. Иначе изглеждаше свестен. Все си мисля, че някоя сапунка ще го грабне. Мосля, че доста добре ще се справи, а и ще допадне на публиката.

# 16
  • Мнения: 2 257
За първи път този сезон го гледам усилено. Преди време американци ми казаха, че имало и българка и тогава само го мярнах, заради нея, която беше дръпнала доста напред. Сега обаче по случайност го хванах от началото и се увлякох. Саймън ме радва безумно. Не съм се тръшкала и депресирала заради Крис. Не гласувам. Искам да спечели Елиът, ама аз какво искам хич няма значение....Мислехме с мъжа ми, че Крис и Елиът ще останат на финал, обаче както е тръгнало може и Лудото Ленче (Тейлър) да отнесе приза....

# 17
  • Мнения: 2 257
Чакайте да ви шушна последни клюки и спекулации по темата. Евентуално Крис, вчера през деня, преди изхъврлянето му вечерта,  е подписал договор с групата  Fuel, което по законите на шоуто трябва да го дисквалифицира - това казал Райън Сийкрест тази сутрин в шоуто си. Казал е още, че е знаел часове преди шоуто, че Крис е следващия.... Но официално дисквалифициране нямаше, изкараха, че чрез вота си заминава. Траурните фенове написали над 1 милион емайла, казвайки, че повече нямало да гледат това шоу, че нещо се размирисало ужасно и че тая работа не била чиста. Ако Саймън и сие са знаели истинската причина за махането на Крис, то защо тогава бяха  истински учудени - айде Пола Абдул може да го играе актриса, обаче на Саймън му падна ченето определено. Може би само Райън и продуцентите са знаели за договора? Хич не знам каква е конспирацията, но стана наистина интересно. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 380
За първи път този сезон го гледам усилено. Преди време американци ми казаха, че имало и българка и тогава само го мярнах, заради нея, която беше дръпнала доста напред. Сега обаче по случайност го хванах от началото и се увлякох. Саймън ме радва безумно. Не съм се тръшкала и депресирала заради Крис. Не гласувам. Искам да спечели Елиът, ама аз какво искам хич няма значение....Мислехме с мъжа ми, че Крис и Елиът ще останат на финал, обаче както е тръгнало може и Лудото Ленче (Тейлър) да отнесе приза....
Хахаха, верно е като Лудото Ленче  rotfImbo Няма спор, че Елиът има по-хубав и по-изчистен глас, ма май Тейлър има повече фенове.
А тази българката беше Лия Владовски, дъщеря на Чочо Владовски, живеят в Сиатъл и в едно интервю каза, че родителите и са избягали от България за да са свободни тук в америка...  #2gunfire
Я да ви кажа аз една далаверка. Вижте ей този уеб сайт http://www.dialidol.com/. После натискате на линка "prеdictions".  Там след гласуването по някакви методи определят кой къде е в класацията. Досега почти винаги са прави. Вчера като видях че Крис е на последно място, доста се замислих дали е вярно, докато не го видях с очите си.
Хайде приятна вечер от мен Hug

# 19
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
И аз хвърлям по някой поглед, но основно заради Саймън  Laughing
Иначе съм фен на тукашния Х фактор, дори активно гласуваме със съпружеското тяло  Crazy

# 20
  • Мнения: 5 183
Тук сега го дават, но не е напреднало толкова. Винаги запо4ват с Американския, после дават Аустрелиан Айдъл и най-накрая нашия си Ню Зийлънд Айдъл, който в 99 процента от слу4аите боива спе4елен от някой островитянин ...

# 21
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
... обаче на Саймън му падна ченето определено. ...
И на мен това ми направи впечатление. Обикновено той не показва емоции.
Тейлър беше  Sick Елиът  Hug Жалко за Крис  Rolling Eyes
А да попитам, че умирам от любопитство  Embarassed Какво им дават на съдиите да пииват, някакви червени чаши с бял надпис. Кока кола ли е  Laughing защото при нас винаги замъгляват тези чаши. Явно не са си платили рекламата на Острова  Crazy

# 22
  • Мнения: 5 183
при нас винаги замъгляват тези чаши. Явно не са си платили рекламата на Острова  Crazy
Joy
Кола ще да е.
На пък, направихме им реклама  Wink Аз Кола не пия де ...

# 23
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Кока-кола е. Laughing

Освен Саймън, и самият Крис беше шокиран, то си пролича.

Аз да питам, те не са ли изолирани в къща, както бяха нашите по време на "Стар Академи"? Щото ако е така, как ще подписва договор Крис? Пък ако не е така, много тъпо, мотаят си се цяла седмица и после на концерт и елиминации? Разяснете ми как са нещата всъщност. Praynig

# 24
  • Мнения: 5 183
Но са изолирани. Заедно са, но определено не са изолирани.
Ако греша и има някой по-информиран, да си каже Simple Smile

# 25
 Точно така не са изолирани,живеят на едно место но не се мотаят обаче по цял ден а усилено се подготвят за следващото си изпълнение и също така те се грижат за това с какво да са облечени и т..н..има какво да правят.

# 26
  • Мнения: 263
Интересно беше вчера. Според мен Тейлър остава със сигурност на финала, и май Елиът ще отпадне Sad
WinnieThePooh  според уеб страницата дето я предостави май наистина Елиът си отива, но не знам дали си видяла колко малка е разликата между него и Катрин.

Мен продължава да ме е яд за Крис. А гледах няколко негови интрвюта и той изрично подчерта, че още не е подписал договор с никой, защото е получил много предложения и обмисля дали да не пее самостоятелно.. Много готин тоя Крис! Лигите ми текат по него и само факта, че и моя съпруг го харесва като изпълнител, визия и поведение ме спасява от развод  Laughing

# 27
  • Мнения: 2 257
Точно както предполагах и не исках, отпадна Елиът....Интелектуалните изпълнители очевидно са скучни на народа. Здраве да е.
А ето тук доказателство, че спекулациите около Крис, за които говорех по-рано, са измишльотини: http://www.gambling911.com/051306Cnews.html

# 28
  • Мнения: 263
Точно както предполагах и не исках, отпадна Елиът....Интелектуалните изпълнители очевидно са скучни на народа. Здраве да е.
А ето тук доказателство, че спекулациите около Крис, за които говорех по-рано, са измишльотини: http://www.gambling911.com/051306Cnews.html

Ох, колко си права, че интелектуалните изпълнители трудно пробиват.... Такова добро и талантливо момче! Надявам се да пробие въпреки, че отпадна.

# 29
Някой има ли идея кой гласува за Тейлър newsm78
Нямам обяснение. Не казвам, че не може да пее. Те всичките 12 са си таланти.
Но на мен той продължава да си ми изглежда от онези "специалните".
Много ми стана тъжно за Елиът. Той си е просто от реалността. За такива като него е направено това предаване. Без него, надали някой щеше да чуе за това момче. Надявам се все пак някой да му направи оферта за запис.
При това положение съм за Катрин.

# 30
  • Мнения: 375
Само не ми казвайте,че този лигльо и палячо Тейлър остава за финал-това за пореден път доказва ,че Американците са ....ох нямам думи да ги опиша ,меко казано малоумни и се радват на други самоподобни #2gunfire

# 31
Ех, късно се включих....
На мен Тейлър ми изглежда готин, пък и се понаучи да пее   Sunglasses  Ама ме беше яд за Елиът де, щото Катрин ми изглежда малко престорена (само гледа да се накипри пред камерата). И не я заведоха при губернатора hahaha, аз очаквах Шварценегер да се изтипоса за АИ 
Тая година за малко да го пропусна изобщо шоуто, добре че хванах малко от финалите  Grinning

# 32
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Снощи излъчиха предаването и при нас. Пак със замъглени реклами, но аз вече знам за какво става дума  Laughing
За съжаление, представянето на Елиът беше много слабо  Rolling Eyes Дори и Саймън, след последното му изпълнение каза, че ще загуби заради лошо подбраните песни Confused Докато репертоара на Тейлър и Катрин беше супер.

# 33
  • Мнения: 98
Само два пъти съм го гледала, но не можа да ми превлече вниманието, аз съм фенка на Dancing with the  stars  Heart Eyes Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 263
О! И аз съм фенка на Dancing with the Stars! Трябва да отворим тема като почне новото шоу!  Laughing

# 35
яд ме е за Крис толкова че сега не ми се гледа. Мислех си че Крис и Елиот ще са на финала, ама на....

# 36
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Момичета, видяхте ли резултатите тук:

http://www.dialidol.com/asp/predictions/Predictions.asp

Убедителна преднина на Тейлър, както и миналата седмица. Аз много му вярвам на този сайт, откак познаха, че Елиът ще отпадне. Sad

Снощи гледах, Катрин направо щеше да се разтече по екрана от лиготия и превземки. ooooh! Определено предпочитам Тейлър. Crossing Arms

# 37
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Аз от вас разбирам резултата, а после гледам предаването тук  Mr. Green лишавам се от момента изненада.

# 38
  • Мнения: 263
Момичета, видяхте ли резултатите тук:

http://www.dialidol.com/asp/predictions/Predictions.asp

Убедителна преднина на Тейлър, както и миналата седмица. Аз много му вярвам на този сайт, откак познаха, че Елиът ще отпадне. Sad

Снощи гледах, Катрин направо щеше да се разтече по екрана от лиготия и превземки. ooooh! Определено предпочитам Тейлър. Crossing Arms
И аз хич не харесах Катрин и се надявам Тейлър да бие днеска!

# 39
  • Мнения: 2 257
Е, поне беше добра продукция днес. Направиха хубаво шоу, харесаха ми номинациите за лудковци, особено като показаха пак онази откачалка - черната с розовката коса, дето "благославяше" наред Laughing А този човек, дето трепереше целия, дето му се ходеше до тоалетната, направо ме уби - не го бях виждала в началните епизоди. Не им е лесно и на съдиите, ша знайте. Crazy

# 40
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
На мамите от Америката - да ви е честит новият айдъл. Laughing В понеделник почва "Canadian idol" - да видим какъв ще го изберем тук. Grinning
И на мен шоуто снощи много ми хареса. Grinning

# 41
Страхотно шоу.
Всички 12 се представиха чудесно.
Тейлър беше за мен странно тих. Явно нервичките го бяха стиснали здраво.
Катрин- много красива.
Крис-както винаги кефеше.
Елиът и той много добре се представи.
Госпожица Пиклър- наистина ли е такава в действителност? Разби не с тези охлюви и лобстъри.
Добре го бяха измислили това с номинациите и наградите- малко като ретроспекция.
Каубоите бяха Simple Smile
С две думи -хареса ми много.

# 42
  • Мнения: 263
И на мен шоуто ми хареса много. Само ми кажете Тони Бракстън с кой акъл се държа и пя по този безумен начин на сцената? Имам чувството, че или беше пияна или нашмъркана  Rolling Eyes
Крис беше супер!!!!  Hug
А нагхрадите бяха много смешни! от днес почва So You Think You Can Dance и нямам търпение пак да се залепя пред телевизора  Laughing

# 43
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Тони Бракстън верно не беше в нормално състояние. Laughing На моменти само си отваряше устата - глас никакъв.
Абе, я ме светнете кой беше този дето пя песента на Елтън Джон и Джордж Майкъл? Не наградения фен Mr. Green ами другия, който явно е звезда, но за мен е световно неизвестен. Embarassed Мерси. Flutter

# 44
  • Мнения: 2 257
Абе, я ме светнете кой беше този дето пя песента на Елтън Джон и Джордж Майкъл? Не наградения фен Mr. Green ами другия, който явно е звезда, но за мен е световно неизвестен. Embarassed Мерси. Flutter
И аз се пулих кой е тоя, ама ей това намерих онлайн:

  A dark-maned Clay Aiken surprised one fan onstage!

The season's worst auditions also gamely received special "awards" throughout the evening, including the CLAY AIKEN wannabe, who was surprised onstage by a dark-haired Clay himself, singing along with him!

А Тони Бракстън беше като drag queen Mr. Green

# 45
nadi_n... Това беше Clay Акen !  Той беше  на финала с Рубен преди 2 сезона !
И аз не можах да го позная отначало:),добре изглеждаше!

# 46
  • Мнения: 263
Clay беше на финала преди два сезона. Не спечели, но след това стана много известен и продаде много повече албуми от победителя. И до ден днешен е много известен и печеливш изпълнител. Аз за това си мисля, че същото ще стане и с Крис и с Елиът. А чухте ли интервюто на Катрин вчера? Тя каза, че Стивън Спилбърг иска среща с нея  Party Сигурно ще  предложи роля във филм...

Общи условия

Активация на акаунт