Мами в САЩ - гледате ли American Idol?

  • 1 900
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 263
Саймън е супер и аз го обожавам! И аз гледам шоуто основно заради него. Ейс за съжаление хич не ми беше по вкуса, най-вече заради превземките. Просто много прекали. Иначе изглеждаше свестен. Все си мисля, че някоя сапунка ще го грабне. Мосля, че доста добре ще се справи, а и ще допадне на публиката.

# 16
  • Мнения: 2 257
За първи път този сезон го гледам усилено. Преди време американци ми казаха, че имало и българка и тогава само го мярнах, заради нея, която беше дръпнала доста напред. Сега обаче по случайност го хванах от началото и се увлякох. Саймън ме радва безумно. Не съм се тръшкала и депресирала заради Крис. Не гласувам. Искам да спечели Елиът, ама аз какво искам хич няма значение....Мислехме с мъжа ми, че Крис и Елиът ще останат на финал, обаче както е тръгнало може и Лудото Ленче (Тейлър) да отнесе приза....

# 17
  • Мнения: 2 257
Чакайте да ви шушна последни клюки и спекулации по темата. Евентуално Крис, вчера през деня, преди изхъврлянето му вечерта,  е подписал договор с групата  Fuel, което по законите на шоуто трябва да го дисквалифицира - това казал Райън Сийкрест тази сутрин в шоуто си. Казал е още, че е знаел часове преди шоуто, че Крис е следващия.... Но официално дисквалифициране нямаше, изкараха, че чрез вота си заминава. Траурните фенове написали над 1 милион емайла, казвайки, че повече нямало да гледат това шоу, че нещо се размирисало ужасно и че тая работа не била чиста. Ако Саймън и сие са знаели истинската причина за махането на Крис, то защо тогава бяха  истински учудени - айде Пола Абдул може да го играе актриса, обаче на Саймън му падна ченето определено. Може би само Райън и продуцентите са знаели за договора? Хич не знам каква е конспирацията, но стана наистина интересно. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 380
За първи път този сезон го гледам усилено. Преди време американци ми казаха, че имало и българка и тогава само го мярнах, заради нея, която беше дръпнала доста напред. Сега обаче по случайност го хванах от началото и се увлякох. Саймън ме радва безумно. Не съм се тръшкала и депресирала заради Крис. Не гласувам. Искам да спечели Елиът, ама аз какво искам хич няма значение....Мислехме с мъжа ми, че Крис и Елиът ще останат на финал, обаче както е тръгнало може и Лудото Ленче (Тейлър) да отнесе приза....
Хахаха, верно е като Лудото Ленче  rotfImbo Няма спор, че Елиът има по-хубав и по-изчистен глас, ма май Тейлър има повече фенове.
А тази българката беше Лия Владовски, дъщеря на Чочо Владовски, живеят в Сиатъл и в едно интервю каза, че родителите и са избягали от България за да са свободни тук в америка...  #2gunfire
Я да ви кажа аз една далаверка. Вижте ей този уеб сайт http://www.dialidol.com/. После натискате на линка "prеdictions".  Там след гласуването по някакви методи определят кой къде е в класацията. Досега почти винаги са прави. Вчера като видях че Крис е на последно място, доста се замислих дали е вярно, докато не го видях с очите си.
Хайде приятна вечер от мен Hug

# 19
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
И аз хвърлям по някой поглед, но основно заради Саймън  Laughing
Иначе съм фен на тукашния Х фактор, дори активно гласуваме със съпружеското тяло  Crazy

# 20
  • Мнения: 5 183
Тук сега го дават, но не е напреднало толкова. Винаги запо4ват с Американския, после дават Аустрелиан Айдъл и най-накрая нашия си Ню Зийлънд Айдъл, който в 99 процента от слу4аите боива спе4елен от някой островитянин ...

# 21
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
... обаче на Саймън му падна ченето определено. ...
И на мен това ми направи впечатление. Обикновено той не показва емоции.
Тейлър беше  Sick Елиът  Hug Жалко за Крис  Rolling Eyes
А да попитам, че умирам от любопитство  Embarassed Какво им дават на съдиите да пииват, някакви червени чаши с бял надпис. Кока кола ли е  Laughing защото при нас винаги замъгляват тези чаши. Явно не са си платили рекламата на Острова  Crazy

# 22
  • Мнения: 5 183
при нас винаги замъгляват тези чаши. Явно не са си платили рекламата на Острова  Crazy
Joy
Кола ще да е.
На пък, направихме им реклама  Wink Аз Кола не пия де ...

# 23
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Кока-кола е. Laughing

Освен Саймън, и самият Крис беше шокиран, то си пролича.

Аз да питам, те не са ли изолирани в къща, както бяха нашите по време на "Стар Академи"? Щото ако е така, как ще подписва договор Крис? Пък ако не е така, много тъпо, мотаят си се цяла седмица и после на концерт и елиминации? Разяснете ми как са нещата всъщност. Praynig

# 24
  • Мнения: 5 183
Но са изолирани. Заедно са, но определено не са изолирани.
Ако греша и има някой по-информиран, да си каже Simple Smile

# 25
 Точно така не са изолирани,живеят на едно место но не се мотаят обаче по цял ден а усилено се подготвят за следващото си изпълнение и също така те се грижат за това с какво да са облечени и т..н..има какво да правят.

# 26
  • Мнения: 263
Интересно беше вчера. Според мен Тейлър остава със сигурност на финала, и май Елиът ще отпадне Sad
WinnieThePooh  според уеб страницата дето я предостави май наистина Елиът си отива, но не знам дали си видяла колко малка е разликата между него и Катрин.

Мен продължава да ме е яд за Крис. А гледах няколко негови интрвюта и той изрично подчерта, че още не е подписал договор с никой, защото е получил много предложения и обмисля дали да не пее самостоятелно.. Много готин тоя Крис! Лигите ми текат по него и само факта, че и моя съпруг го харесва като изпълнител, визия и поведение ме спасява от развод  Laughing

# 27
  • Мнения: 2 257
Точно както предполагах и не исках, отпадна Елиът....Интелектуалните изпълнители очевидно са скучни на народа. Здраве да е.
А ето тук доказателство, че спекулациите около Крис, за които говорех по-рано, са измишльотини: http://www.gambling911.com/051306Cnews.html

# 28
  • Мнения: 263
Точно както предполагах и не исках, отпадна Елиът....Интелектуалните изпълнители очевидно са скучни на народа. Здраве да е.
А ето тук доказателство, че спекулациите около Крис, за които говорех по-рано, са измишльотини: http://www.gambling911.com/051306Cnews.html

Ох, колко си права, че интелектуалните изпълнители трудно пробиват.... Такова добро и талантливо момче! Надявам се да пробие въпреки, че отпадна.

# 29
Някой има ли идея кой гласува за Тейлър newsm78
Нямам обяснение. Не казвам, че не може да пее. Те всичките 12 са си таланти.
Но на мен той продължава да си ми изглежда от онези "специалните".
Много ми стана тъжно за Елиът. Той си е просто от реалността. За такива като него е направено това предаване. Без него, надали някой щеше да чуе за това момче. Надявам се все пак някой да му направи оферта за запис.
При това положение съм за Катрин.

Общи условия

Активация на акаунт