Шейново или II-градска?

  • 7 113
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 934
Привет от мен отново!
Благодаря на всички за изчерпателните отговори!
Сега съжалявам, че не пуснах анкета, за да видим съотношението  в % на мненията ви!
Сега си поправям грешката и ви моля да се включите!
Предварително ви благодаря:))

# 1
# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Zdraveite,

Az dnes izlizam ot Sheinovo. Viarno che ne biah za rajdane a imah babrechna kriza, no za 7 dni tam se ubedih che imenno sheinovo shte izbera pri rajdaneto. Otnoshenieto kam patzientite ot strana na lekari i akusherki e strahotno. Za po tochno shte spomena  d-r Velev i d-r Mishel. Uchudena sam zashtoto v nachaloto na bremennosta si biah v Maichin dom i se otvratih ot mrasotia, nezainteresovanost .....

# 3
  • Мнения: 172
Само не раждайте при д-р Тодор Димитров такъв простак е и те кара да се чувстваш като парцал който си е вдигнал краката и сега трябва да си носи последиците т.е. да търпи да ражда и да мълчи иначе обиди от негова страна .Родилките са възмутени от него толкова е вулгарен и прост например жена току що родила и глядам изкарват я в предродилна зала там да стои 2 часа и той минава покрай нея и пита акушерките това какво е и тя му казва ами жена е как какво и той се хили и вика а да бе направо ми идеше както раждах в момента с болките да стана и да го зашлевя.Такова унижение към жените,направо го намразих и на мен как ми крещеше да не викам да съм си мислила по рано и разни такива.НЕ РАЖДАЙТЕ ПРИ Д-Р ТОДОР ДИМИТРОВ.Пропуснах да кажа че работи в Шейново.

# 4
  • Мнения: 998
AZ bih spodelila sushtoto za doktor Videnon, toi ne obijda no na men mi izmisliashe kakvi li ne diagnozi za da mi vzeme parite! Vij za dr Valeri Necov samo hubavi neshta moga da kaja, a i ne samo az dve moi susedki rodiha pri nego i sa mnogo dovolni! (i dvamata lekari rabotiat v Sheinovo)

# 5
  • Мнения: 694
Аз също родих в Шейново при Нецов  и съм страшно доволна. Твърдо Шейново

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
tvurdo za II-ra gradksa i d-r Ivanov
zastoto 1-vo mnogo dobur profesionalist ne samo toi no i celia ekip
vtoro staite sa mnogo chisti, toaletnite susto[/b]

# 7
  • София
  • Мнения: 4 397
Tvardo za II-ra gradska.
Kato se zapo4ne ot otno6enieto na lekari i aky6erki koeto e strahotno i se stigne do higienata,mislia 4e e mnogo po dobre ot 6einovooo.

# 8
  • Мнения: 5 647
Цитат на: LILI11
Само не раждайте при д-р Тодор Димитров такъв простак е и те кара да се чувстваш като парцал който си е вдигнал краката и сега трябва да си носи последиците т.е. да търпи да ражда и да мълчи иначе обиди от негова страна .Родилките са възмутени от него толкова е вулгарен и прост например жена току що родила и глядам изкарват я в предродилна зала там да стои 2 часа и той минава покрай нея и пита акушерките това какво е и тя му казва ами жена е как какво и той се хили и вика а да бе направо ми идеше както раждах в момента с болките да стана и да го зашлевя.Такова унижение към жените,направо го намразих и на мен как ми крещеше да не викам да съм си мислила по рано и разни такива.НЕ РАЖДАЙТЕ ПРИ Д-Р ТОДОР ДИМИТРОВ.Пропуснах да кажа че работи в Шейново.


Този доктор е страхотен!!!! Не ми се вярва това, което си писала! Лично го познавам и не мисля, че е простак, още по-малко, че унижава жените!!!
Ти си първата, която пише подобно нещо за него!!! А и не познавам възмутена от него родилка. Май ти си единствената!

# 9
  • Мнения: 61
Цитат на: sunshine3
Привет от мен отново!
Благодаря на всички за изчерпателните отговори!
Сега съжалявам, че не пуснах анкета, за да видим съотношението  в % на мненията ви!
Сега си поправям грешката и ви моля да се включите!
Предварително ви благодаря:))


Sheinovo!

# 10
  • София
  • Мнения: 310
И аз съм за ІІ-ра градска:D и по-специално д-р Калева и целият екип:!: Много мили хора.Хигиената също е добра!

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 694
I az glasuvam za Sheinovo

# 12
  • София
  • Мнения: 15 194
Шейново!

# 13
  • Мнения: 1 895
втора градска!!!специални благодарности на доктор калев,доктор василев и доктор нинкова-просто няма по-мили хора от тях Grinning

# 14
  • Мнения: 3 146
Шейново

Общи условия

Активация на акаунт